16 сентября 2020 Район, Якимівка 61  0 

Свято спорту, здоров’я та досягнень (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Минулої суботи на стадіоні «Колос» ім.М.А.Горлача відбулося справжнє спортивне свято, приурочене до Всеукраїнського дня фізкультури та спорту. Щоправда, через нинішню коронавірусну ситуацію цьогорічні урочистості дещо відрізнялися від попередніх років, наприклад, не було традиційної ходи спортсменів та ін. Але, попри це, треба особливо відзначити, що у заходах та змаганнях Дня фізкультурника-2020 були представлені та взяли участь спортсмени абсолютно з усіх, навіть найвіддаленіших, старостинських округів нашої громади.

Якимівщина має значні спортивні здобутки, славиться своїми спортивними талантами. Урочистий захід розпочався із вшанування ветеранів спорту, відомих не тільки у селищі, районі та області, а й в Україні і навіть світі. Їх, усіх винуватців свята і присутніх вболівальників від щирого серця привітав секретар селищної ради, також спортсмен, Максим Забара, який підкреслив важливість розвитку спорту на теренах Якимівщини та зазначив, що і надалі триватиме покращення спортивної інфраструктури громади. Він побажав спортсменам здоров’я, успіхів та натхнення на подальші спортивні звершення та рекорди.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення, з нагоди Всеукраїнського дня фізичної культури і спорту та 70-ої річниці заснування ВФСТ «Колос» грамотами Якимівської селищної ради нагороджені ветерани спорту Якимівщини: Володимир та Сергій Бабови, Любов Желєзова, Володимир Коваленко, Тимофій Косенко, Анатолій Плаксін, Євгеній Подольський, Володимир Рудоченко, Володимир Єфанов, Олександр Федосєєв, Василь Чайкін, Валерій Волошко, Валерій Доненко, Василь Целіков, Олена Лісевич та Віктор Величко.

Слід також зазначити, що молодь краю з честю продовжує славні традиції знаних якимівських спортсменів-чемпіонів та гідно представляє наші громади на спортивних змаганнях різних рівнів.

Голова Федерації футболу Якимівського району Анатолій Дєдушев за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію футболу на території Якимівської ОТГ нагородив грамотами ФФЯР керівників секцій спортивного напряму: Ігоря Гасана, Давида Георкяна, Андрія Томіліна, Олександра Рижика.

За розвиток та популяризацію волейболу голова ГО «Якимівська федерація волейболу» Віталій Іванов нагородив грамотами Ірину Кравченко, Вікторію Гудзан, Вікторію Пилипенко, Петра Загнойка, Геннадія Осмоловського та мецената Леоніда Чередниченка.

Віце-президент Запорізької обласної організації з таеквон-до Володимир Вагеник нагородив юних спортсменів: Ганну Доценко, Дениса Проніна, Гліба Межлумяна та Катерину Кінащук.

На завершення урочистої частини свята свої показові виступити продемонстрували юні таекевондисти, а культпрацівники громади підготували невелику вокально-музичну програму. Далі відбулися змагання з футболу, пляжного волейболу, армспорту, перетягування канату, шашок та шахів.

Загалом святковий день пройшов весело, цікаво та пізнавально, адже спортивний захід та усі змагання мали на меті викликати у учасників, а особливо у дітей, бажання займатися спортом, берегти своє здоров’я, а головне — завжди бути у гарному настрої, доброму гуморі.

Руслан БАЧУРІН

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.