30 сентября 2020 Якимівка 119  0 

Простір для спілкування людей із інвалідністю


Життя із комфортом…  Чи багато із нас, здорових людей, замислюються над тим, як важко пересуватися на інвалідних візках через відсутність належної інфраструктури в громаді.

На прохання клубу «Берег надії» та її керівниці Наталі Іщенко наша громадська організація «СТ-АРТ» вирішила бодай трішки полегшити життя сильних духом, але дещо обмежених у можливостях людей, та влаштувати пандус у приміщенні молодіжного хабу. А ще створити спільний простір для спілкування людей з інвалідністю. Зважаючи на те, що своїх коштів ГО не має, ми написали грантову заявку до «Благодійного фонду «Карітас-Запоріжжя», наприкінці червня вже мали готовий проєкт, а у серпні розпочали роботи. Підготовку і саме виконання технічної частини проєктної заявки (від прорахунків кошторису до фінального фарбування) взяв на себе Євгеній Матвєєнко. Загальний бюджет Проєкту — двадцять одна тисяча гривень, враховуючи і власний внесок ГО.

Минулої п’ятниці у дружньому колі ми усі разом відкрили новий офіс сильних духом.

Тепер людям із особливими потребами та безмежними можливостями є де зібратися та у комфортних умовах проводити засідання клубу «Берег надії». Перші збори пройшли урочисто. Привітати із відкриттям того дня завітало багато гостей. Серед них були голова громади Валентина Громихіна,  секретар селищної ради Максим Забара, директор історико-краєзнавчого музею Віктор Гнєдашев і засновниця благодійного фонду «Благочинність» Валентина Овсянникова.

Особливу святкову атмосферу заходу створили аматори якимівської сцени Володимир Чадаєв та Сергій Младьонов. У теплому колі із гарячим чаєм та солодощами, піснями і танцями, читанням віршів та щирими посмішками пройшов перший робочий день клубу «Берег надії».

Часи, коли усім необхідним нас забезпечувала держава, пройшли. Сьогодні тільки від нашої самоорганізації та ініціативи залежить як ми будемо жити. Відрадно, що все більше громадських організації долучаються до благоустрою територій і спільно із владою вирішують проблемні питання.

Громадська організація «СТ-АРТ» запрошує до своїх лав усіх, хто готовий працювати для громади, незалежно від політичних вподобань. Наші контакти: 098 92 522 89 (Вайбер, Телеграм). Долучайтеся!

#Карітас_Запоріжжя

Людмила ШКЛЯРУК

Фото Руслана БАЧУРІНА


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.