23 сентября 2020 Якимівка 92  0 

Працюють навіть на свята


Ранок 17 вересня для працівників Державної служби із надзвичайних ситуацій розпочався із професійного свята – Дня рятівника. Готувалися відзначати і у Якимівському районному секторі. А от для працівників редакції «СТ» цей робочий день «виплив» із туману. Точніше — із димової завіси.

Перед нашою будівлею із центрального входу якийсь «розумник» підпалив стовбур старого великого дерева. Трухлявий всередині, він одразу зайнявся і пішов горіти вверх. Ніякі спроби самотужки загасити полум’я водою не спрацювали. Довелося викликати пожежників. Зателефонували до служби порятунку о 8:47, дзвінок тривав 35 секунд. І вже через чотири хвилини (!) хлопці першого караулу на чолі із Олегом Круликовським у повній екіпіровці приступили до гасіння підпалу. На якийсь час загоряння вдалося приборкати. Зсередини стовбур аварійного дерева прогорів десь на метр заввишки. Дістати до самої високої точки не вдалося навіть потужним напором води.

Порадившись із начальником відділу економрозвитку та інвестицій, ЖКГ, транспорту, комунального майна, благоустрою, містобудування та архітектури селищної ради Іриною Стельмах, МНСники прийняли рішення аварійне дерево ліквідувати разом із джерелом загорання.

  • Залишати не можна. За ніч це дерево нам біди накоїть. Треба валити. Будемо через 30-40 хвилин, — попередив мене Олег Вікторович. — Приглядайте тут за обстановкою.

Журналісти «СТ» разом із представником селищної ради Сергієм Савенком огородили територію перед будівлею та розчистили автостоянку для під’їзду техніки.

Другий раз рятувальники приїхали із спеціальним інструментом. А комунальне підприємство «Довіра» надало хлопцям вишку для фіксації зрізаних ділянок — стволів і гілля. Керував вишкою Валерій Кауфман.

Пообіді аварійне насадження було ліквідовано повністю. Фактично за кілька годин проблему було вирішено повністю.

Колектив «СТ» щиро дякує усім причетним та вітає перший караул, а у його собі і всіх рятувальників краю, із професійним святом. Бажаємо, щоб роботи у вас було якомога менше, а професійне свято проходило у теплій, затишній та дружній компанії.

Людмила ШКЛЯРУК

Фото автора та Руслана БАЧУРІНА


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.