9 сентября 2020 Район, Якимівка 607  1 

Нова школа — «Просто модна школа» у Якимівці


У травні 2020 року ініціативній групі Центру «Позашкільної діяльності та розвитку дітей та юнацтва» пощастило здобути перемогу у конкурсі міні-ініціатив, спрямованих на зміцнення соціальної згуртованості громади у співпраці із Представництвом ООН в Україні у рамках програми з відновлення та розбудови миру. Наша ініціатива спрямована на створення кабінету, забезпеченого швейним обладнанням для позашкільної зайнятості дітей та молоді громади, розвитку їхніх творчих і технічних здібностей, формування професійної орієнтації старшокласників, а також організації роботи із соціальними верствами населення (багатодітні та малозабезпечені сім’ї, матері-одиначки, внутрішньо переміщені особи).

Майже чотири місяці тривала підготовка до реалізації проєкту: оформлення документації, закупівля обладнання (7 швейних машинок, 1 оверлок, 8 настільних ламп, міні-праска, кравецький манекен), виготовлення та доставка меблів (2 розкрійні столи та стільці), облаштування швейного простору.

У жовтні розпочнуться заняття у «МОДНІЙ ШКОЛІ»  («PROSTO FASHION SCHOOL») на базі Центру «ПоДіРоДіЮн» для дітей та молоді старшого шкільного віку (8-9 класи). Запрошуємо усіх бажаючих до нас навчатися моделювати, конструювати, шити та оздоблювати одяг та модні аксесуари. Я, автор проєкту та керівник гуртку «PROSTO FASHION SCHOOL» Діденко Марія Володимирівна, із нетерпінням чекаю на майбутніх вихованців у нашому Центрі за адресою: смт Якимівка, пров.Спортивний, 1, телефон для довідок: (098) 553-35-94. Набір гуртківців триватиме до 15 вересня!

Також на жовтень заплановано серію майстер-класів для молоді Якимівської громади «Сам собі дизайнер» із пошиття фартухів, еко-торбинок, прихваток, косметичок, м’яких іграшок, пеналів, декоративних інтер’єрних подушок. Слідкуйте за анонсами на сторінці «Центр ПоДіРоДіЮн смт Якимівка» у мережі Facebook та приходьте до нас навчатись та творчо проводити час!

Діденко Марія


  1. Светлана:

    Очень понравилось 🥰 супер, делать что-то своими руками, это просто супер. Давно мечтала научиться шить. Спасибо за такую прекрасную возможность 👍

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.