5 августа 2020 Район 78  0 

Великотернівське футбольне міні-поле відкрито!


Минулої середи відбулася визначна подія для мешканців Великої Тернівки і всієї Новоданилівської громади. За будівлею місцевої школи відкрили нове, сучасне футбольне міні-поле зі штучним покриттям, де як діти так і дорослі зможуть займатись улюбленим видом спорту незалежно від пори року.

В урочистостях з нагоди такої події взяли участь поважні гості, зокрема голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін, його перший заступник Іван Федоров, голова Якимівської районної ради Юрій Шило, заступник голови райдержадміністрації (на час будівництва міні-поля — голова Новоданилівської сільради) Роман Селищев, в.о.голови Новоданилівської сільради Мєр’єм Туляганова та настоятель Свято-Георгіївського храму, ієромонах Арсеній (Кравчук).

У своєму виступі перед присутніми голова облдержадміністрації зазначив: «Сьогодні насправді неординарна подія у селі. Це відкриття сучасного футбольного поля, де будуть займатися спортом як діти, так і дорослі. Ми й надалі будемо будувати спортивні майданчики, реконструювати школи, дитячі садки, розвивати інфраструктуру територій. Село повинно жити!».

Після офіційної частини перерізання стрічки на вході до об’єкту, першими на поле вийшли команди молодих футболістів на чолі із ветеранами фізичної культури Новоданилівщини Володимиром Єфановим та Володимиром Рудоченком.

Святкову програму підготували та провели учасники художньої самодіяльності Новоданилівського будинку культури (дир. К.Винник).

Перший товариський матч на новому сучасному полі відбувся між двома командами молодих футболістів – «Интер» та «Колос-Юниор», який завершився із результатом 6:8. По завершенню гри присутні мешканці та гості села залюбки фотографувалися на фоні нової спортивної арени В.Тернівки.

Поява сучасного футбольного поля зі штучним покриттям стане мотиватором для мешканців села та навколишніх територій проводити час, займаючись спортом, а наближеність до об’єкту навчального закладу дозволить дітям змалку прищепити любов до футболу та стане стимулом для ведення здорового способу життя.

Довідково: Це перше футбольне поле такого типу у Новоданилівській сільській раді та друге у Якимівській ОТГ, перше було відкрите три роки тому у Якимівці. Такі ж міні-поля мають у себе Охрімівка і Кирилівка.

Тернівське футбольне поле збудували за кошти державного і місцевого бюджетів. Усього на дане будівництво витратили майже два з половиною мільйона гривень.

Руслан БАЧУРІН

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.