15 июля 2020 Якимівка 281  0 

Запитання від читачів «СТ» до відповідальних за благоустрій


  • Василівно, ти давно ходила до нашої лікарні? — з порогу і прямо в лоба прозвучало запитання жительки райцентру Зінаїди Сергіївни.

— Про що мова?

  • Це ж просто неможливо тротуаром до лікарні йти. Треба або згинатися у три погибелі, або згадувати навички шкільної військової підготовки і повзти по пластунськи. Хіба можна допускати таке заростання пішохідної зони? Цим тротуаром же всі медпрацівники на роботу і з роботи щоденно ходять. А відвідувачі? Не всі ж на авто до лікарні їздять. Кому говорити про проблему? До якого чиновника треба тепер сходити на прийом, щоб підстригли дерева і захаращені території у центрі селища благоустроїли? У останньому номері «СТ» прочитала, що у нашій ОТГ тепер і відділ із благоустрою є. Цікаво, хто ж відповідальний за цей напрямок і як із ним зв’язатися? У мене, на жаль, чимало претензій саме до благоустрою нашої Якимівки. Сама я уже не у тому віці, та й здоров’я не те, щоб самотужки ходити по селищу і вирізати поросль, яка заважає нормально пересуватися пішоходам. Хто у нашій об’єднаній громаді має навести лад із благоустроєм?

Наступного ж дня наші журналісти вирішили проілюструвати монолог Зінаїди Сергіївни. Що із цього вийшло — пропонуємо широкому загалу. Додатково зв’язалися із очільником згадуваного відділу ОТГ, який, згідно посадових інструкцій, має опікуватися і благоустроєм територій усієї громади. Ірина Олександрівна Стельмах телефоном нам повідомила, що відповідальність за благоустрій  громади закріплена за Кауфманом Валерієм Анатолійовичем, але всі працівники відділу проводять обстеження на вулицях селища. У разі виявлення порушень правил благоустрою власникам домоволодінь виписуються приписи із вказанням завдань у межах їхніх домоволодінь. А стосовно проблеми, яку піднімає наша читачка, посадовець повідомила, що з питань благоустрою населених пунктів (підрізка зелених насаджень, спилювання дерев, знешкодження бур’янів і т.ін.) будь-який громадянин може звернутися із заявою до селищної ради (по старостинських округах — до в.о. старостів) і керівник розпише завдання виконавцям: чи то нашому відділу, чи селищному КП «Довіра». На зауваження журналіста про можливий поважний вік заявника, стан його здоров’я, погодні умови або інше наша співрозмовниця повідомила, що у таких випадках можна телефонувати на її особистий номер: 067 289 7897 (І.О.Стельмах — начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, ЖКГ, транспорту, комунального майна та благоустрою).

Коли верстався номер, стало відомо, що селищні комунальники разом із клієнтами служби пробації районного відділення поліції серйозно взялися за обрізування сухих гілок у центрі селища. Відумерлі гілки дійсно можуть стати причиною травмування перехожих, особливо зараз, коли поривчасті шквали поступово стають буденними для нашого регіону. Зупинені фотофакти просяться на коментар: Наведемо лад у «піднебессі», спустимося і на землю!

— Пішоходи і водії чекають із нетерпінням обрізки гілок, які звисають до землі (особливо неподалік перехресть і пішохідних переходів), а також вздовж тротуарів.

Тетяна БЕЛИМЕНКО Фото Р.Бачуріна


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.