8 июля 2020 Район, Якимівка 87  0 

Втричі збільшилася кількість перемог ініціативних груп і громадських організацій


Благодійний фонд КАРІТАС ЗАПОРІЖЖЯ уже другий рік поспіль пропонує участь у конкурсі міні-грантів на фінансування невеликих ініціатив від громадян.

У минулому році першою ластівкою співпраці якимівчан і КАРІТАСУ стало облаштування квіткових клумб на спортивну тематику. Цьогоріч із шести якимівських заявок відібрано уже три міні-проекти. Ініціативна група Центру ПоДіРоДіЮн (автор Марія Діденко), ГО «Якимівська світлиця» (голова Наталя Волошко) та ГО «СТ-АРТ» (голова Олена Дружиненко) разом із активом районного товариства людей із інвалідністю подали заявки на грантове фінансування від БФ КАРІТАС ЗАПОРІЖЖЯ і отримали його.

Про кількісне збільшення обсягів грантового (не бюджетного) фінансування на запити громадянського суспільства Якимівщини у понеділок йшла мова під час презентації робіт і заходів, які, за умовами гранту, слід виконати переможцям протягом найближчих п’яти місяців. Із захопленням присутні зустріли інформацію про екологічний проект від дитячого центру: вихованці позашкільних гуртків по всій території громади запланували проведення екологічних майстер-класів і ярмарку з метою придбання і встановлення урн у центральному парку Якимівки. Також буде оголошений конкурс плакатів «Життя без сміття» і екофлешмоб «Роби як ми — відпочиваючи прибери!».

Активісти із «Світлиці» отримали фінансування на придбання пателень для млинців і разом із працівниками територіального центру і ветеранських товариств у рамках мініпроєкту організують млинцеві пригощання одиноким і нужденним жителям громади. Кожний старостинський округ отримає по дві сковорідки для випікання і організації зустрічей із особами похилого віку.

СТ-АРТівці взялися допомогти організувати доступне місце для проведення зібрань людям з інвалідністю. Маючи попередні домовленості із представниками Молодіжного ХАБу, вирішили у рамках співпраці із БФ КАРІТАС ЗАПОРІЖЖЯ у приміщенні ХАБу облаштувати внутрішній пандус для інвалідів-візочників. Сподіваємося, що за пару місяців сильні духом жителі громади зберуться вперше за останні роки у сучасно обладнаному приміщенні БЕЗ ПЕРЕШКОД.

Як відзначають представники ОТГ і випускниця тренерської  школи громадської активності задля безпеки та згуртованості громад від ПРООН, активність громадянського суспільства нашої великої громади зростає. Усі, кого цікавить участь у нескладних грантових конкурсах, можуть звертатися до спеціаліста відділу ОТГ Ольги Файденко та тренерки громадської активності Наталі Волошко. Контакти — у приймальні селищної ради за телефоном 9-12-51.

Тетяна БЕЛИМЕНКО Фото автора

Дисклеймер Ініціатива реалізується коштом програми «Конкурсу мікро-грантів» від БО «БФ «Карітас Запоріжжя» та уряду Німеччини.
Тегнути сторінку у Facebook https://www.facebook.com/caritas.zp
Використати хештеги #Простір_підтримки
#Карітас_Запоріжжя
#Конкурс_мікро_грантів
#Caritas_Ukraine

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.