8 июля 2020 Якимівка 41  0 

Для кого відкрили дитячі садки та наскільки здорові «здорові»діти?


За інсайдерською інформацією, із близько 90 дітей, яких батьки водять до 5 якимівських дитсадків, 38 припадає на «Топольок». Тут на даний час працюють 5 груп із 6, тобто в середньому кожну групу щодня відвідують 7-8 дітей. З огляду на велику кількість працюючих мам і тат, з наступного тижня планується збільшення кількості дітей у кожній групі до 10.

У зв’язку із цим згадується бурхлива полеміка з приводу відкриття чи невідкриття дитсадків, яка точилася протягом тривалого часу у соцмережах. Безліч  людей скаржилися на незручності і неможливість плідно працювати, через те, що нема з ким залишити малечу. Здавалося, тільки-но відкриються двері садочків – щасливі батьки із не менш щасливими дітьми просто хлинуть до них.  І що ми маємо в результаті? Усі карантинні вимоги виконані, бюджетні кошти витрачені. Де діти?

Наскільки здорові «здорові» діти?

Але це ще не все. Як з’ясувалося, іноді проблемою може стати не відсутність дітей у садку, а навпаки – їх присутність. Одна стурбована матуся, яка із зрозумілих причин побажала зберегти анонімність, розповіла нам, що цілком випадково дізналася про дуже неприємний факт. Першого ж дня після послаблення карантину до одного з дитсадків привели дитину із лишаєм. Вихователі вчасно помітили інфекцію і, звісно, відправили дитину додому. Цілком рядовий випадок, якби не одне «але»… Днем раніше ця дитина побувала на прийомі у педіатра, який написав у її довідці «здорова» і дав дозвіл на відвідування дитячого колективу. Виникає питання: куди дивився цей лікар і чи бачив він ту дитину взагалі?


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.