17 июня 2020 Район 559  0 

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ЛЮДИ В БІЛИХ ХАЛАТАХ! (ФОТОРЕПОРТАЖ)


День медичного працівника традиційно відзначається у нашій країні як свято людей, що присвятили себе благородній справі збереження життя і здоров’я співгромадян. На сучасному етапі розвитку суспільства здійснюється широка програма заходів щодо попередження та значного скорочення хвороб, ліквідації масових інфекційних захворювань, задоволення потреб населення в усіх видах висококваліфікованого медичного обслуговування.

Виконання цих завдань підвищує значення охорони здоров’я як особливої сфери людської діяльності, спрямованої на забезпечення гармонійного розвитку фізичних і духовних сил людей. Медицина покликана залучати до процесів оздоровлення і лікування людини не тільки всі ресурси сучасної охорони здоров’я, а й активно задіяти фізичні, психічні та духовні можливості самої людини.

Ця дата давно вийшла за рамки суто професійного свята, оскільки на світі немає людини, яка б не зверталася за допомогою до людей у білих халатах. Саме у цей день працівники охорони здоров’я по-особливому відчувають свою необхідність і свою значимість, пишаються своєю професією, своїми успіхами і досягненнями.

Напередодні цьогорічного Дня медичного працівника журналісти районної газети «СТ» об’їхали ледь не увесь район, аби поспілкуватися та сфотографувати тих людей, які надійно стоять на сторожі здоров’я мешканців Якимівщини.

Вашій увазі фоторепортаж з майже усіх сільських амбулаторій, ФАПів, ФП, та пунктів здоров’я нашого району.

Давидівська амбулаторія ЗПСМ: Марина Надтока, Тетяна Алексюк, Сергій Шостак (водій).

Атманайська амбулаторія ЗПСМ: Ірина Тітова, Світлана Соколенко, Галина Дюдіна, Інна Щербина, Людмила Дітюк та Олександр Сьомов (водій).

Солонівський ФАП: Любов Жовнір та Олена Лузан.

Вовчанський ПЗ: Тетяна Поліщук, Валерія Онищенко.

Шелюгівська амбулаторія ЗПСМ: Валентина Мельник, Людмила Лобова, Оксана Антонович, Олена Слабодчикова, Тамара Івасенко та Юрій Гузєв (водій).

Охрімівська амбулаторія ЗПСМ: Наталя Зюмкіна, Наталя Вороніна, Оксана Пономаренко, Юрій Водякін (водій).

Новоданилівська амбулаторія ЗПСМ: Людмила Трифанова, Наталя Костенко та Лариса Животова.

Новоданилівський ФП: Тетяна Верзіліна та Світлана Корнієнко.

Таврійський ПЗ: Галина Бобрік, Лідія Колчанова, Ірина Кир’янова.

Переможненська амбулаторія ЗПСМ: Наталя Рибалко, Сор’є Умєрова, Наталя Гонтар, Галина Заліпутіна та Олег Кривобоков (водій).

Горьківський ПЗ: Елла Шульга, Ірина Целих, Наталя Богоніс.

Шевченківський ФАП: Олена Верзун.

Великотернівський ПЗ: Олена Мартиненко та Тетяна Єфременко.

Радивонівська амбулаторія ЗПСМ: Лілія Грибачова, Надія Волобуєва, Еліна Борисенко, Наталя Корольова та Віталій Кислін (водій).

Мирненський ПЗ: Галина Мягкова та Олена Гаврилова.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.