11 июня 2020 Район, Якимівка 85  0 

День друзів і щирих посмішок


Початок червня рясніє безліччю святкових приводів для зібрань: чи то за фахом як от для водників і журналістів, чи за статусністю — День народження цілої районної газети, чи то за вподобайками — День друзів. Їм передували День захисту дітей, всесвітній День охорони навколишнього середовища і зелені триденні свята з нагоди державного свята Трійці із додатковим вихідним.

А колектив «Слова трудівника» весь цей період в умовах карантину з COVID-19 готувався до зустрічі друзів районної газети. Організовувати святкові заходи з нагоди 90-річчя заснування районної газети у сучасних реаліях заборонено, тож ми вирішили працювати у звичному режимі, зробивши невелике виключення для колишніх багаторічних засновників газети і колег-журналістів із «ГЖ» (запросили на зустріч по обіді). Зранку робота: виїзди на об’єкти, записи майбутніх телерепортажів і відвідування пенсіонерів редакції на дому.

І яким же приємним виявився цей день 5 червня 2020 року для колективу «СТ»!  Безперервні дзвінки на всі телефони від шанувальників газети із усіх куточків району. Стрічка соцмереж із яскравими вітальними постами і постами-спогадами безперервно нагадувала про себе звуковими сигналами. І приємні до щему у серці відвідування передплатників, читачів і просто друзів «Слова трудівника».

Найпершою була делегація депутатів селищної ради у складі Максима Забари, Анатолія Дєдушева і Юлії Гожиєнко, знайшли час для газети депутат Олександр Чкан, в.о. Охрімівського старости Тетяна Міщенко, від освітян — директор ЯПАЛу Андрій Лунін, від медиків нас привітала редакційний волонтер Галина Таранова і дружина колишнього редактора «СТ» Віктора Першина — Ганна Іванівна. А коли завітали до редакції незламні духом представники районного осередку людей із інвалідністю — Наталя Іщенко, Володимир Чадаєв і Сергій Младьонов, все приміщення редакції наповнилося мелодійним співом — талановиті чоловіки виконали пару шлягерів і презентаційну композицію «Мені не спиться» із репертуару DZIDZIO. Вітання від колег журналістів-«гранівців» озвучив редактор Володимир Милосердов. Шкода, що не вдалося зустрітися обом колективам, але ж ми добре знаємо, що таке «газетний день» п’ятниця.

Віншування колективу «СТ» від голови громади Валентини Громихіної, заступника голови РДА Романа Селищева і найвідданішого друга газети Валентини Овсянникової  прозвучали разом із гімном СТ-ешників у виконанні театральної групи «Кіпіш» (вони ж — переможниці зимового КВП від районки, керівник Олена Рогова). Не забув привітати колектив із 90-річчям «Слова трудівника» і депутат районної ради Олександр Правосуд.

Цілісінькі дні п’ятого і шостого червня (день журналіста) телефони червоніли і соцмережі яскравіли побажаннями, а колектив редакції 90-річної районної газети вкотре пересвідчився у силі Слова і Дружби.

Дякуємо всім шанувальникам районки за тепло і радість спілкування і незмінну багаторічну співпрацю. Разом із вами стартуємо до 100-літнього ювілею газети «Слово трудівника».

Тетяна Белименко


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.