6 мая 2020 Район 39  0 

Відвідування ветеранів війни


Цього року відзначатиметься 75-та річниця із дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війни, але карантинні заходи, що введенні у країні, внесли свої корективи до святкування цієї важливої дати.

За традицією, напередодні 9 травня представники влади та громадськості відвідують вдома та передають продуктові набори ветеранам — учасникам бойових дій Другої світової війни. На жаль, у Якимівському районі їх залишилося дуже мало — п’ятеро у райцентрі та один у Давидівці.

Вчора (із дотриманням усіх необхідних карантинних вимог) абсолютно усіх шістьох героїчних та мужніх людей, які вибороли для всіх нас мир — ветеранів Другої Світової війни — відвідали депутат Якимівської районної ради Олександр Правосуд, голова районної організації ПП «Опозиційна платформа «За життя» Сергій Мазаєв та співробітник редакції «Слова трудівника» Олена Дружиненко.

Теплі слова привітань, квіти та сертифікат на придбання будь-яких медичних виробів на суму 500 грн. від Олександра Правосуда, а також бойовий продуктовий набір, так званий «сухий пайок», від ОПЗЖ отримали Клавдія Давидівна Ревика із Давидівки та якимівці Клавдія Михайлівна Колесникова, Раїса Кирилівна Підбуртна, Михайло Володимирович Сінніков, Іван Васильович Нічебай та Олексій Іванович Русанов.

  • Низький уклін вам за Перемогу і післявоєнне відродження країни. Безсмертний ваш подвиг навіки залишиться у пам’яті нащадків як надихаючий зразок стійкості і мужності, — наголошував Олександр Євгенійович, спілкуючись із ветеранами. Крім цього гості побажали нашим визволителям міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя та родинного затишку.

У кожної української сім’ї є своя історія тієї війни, але загальною для всіх залишається світла радість Перемоги. Вона нерозривно пов’язує усі покоління, надає сил і натхнення для добрих справ, зміцнює віру в щасливе майбутнє України і допоки жива пам’ять про ратний подвиг наших дідів — жива і наша держава.

Руслан БАЧУРІН

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.