6 мая 2020 Якимівка 60  0 

КОМУНАЛЬНЕ СВАВІЛЛЯ по-якимівськи


24 квітня 2020 р. о 16-00 я приїхала з дачі, а води у крані немає. Пішла по сусідах і з’ясувала, що приходив представник ТОВ «Акімжилсервіс» І.Тимків, сказав старшій будинку, що йому треба подивитись на лічильник, а по факту відключив подачу води у мою квартиру №11 у будинку №7 по вулиці Меліораторів. Мене обурило те, що зроблено це було без попередження, без пояснення причини, без рішення суду і в період карантину. Коли сусід побачив, що воду відключили, та запитав про причину — І.Тимків пояснив, що це усне розпорядження Субботіна В.О., нібито через заборгованість.

Фактично заборгованості за подачу води у мене немає, навпаки є переплата — 45 гривень за воду і 109 гривень за водовідведення. Є заборгованість за обслуговування прибудинкової території 1200 грн., бо роботи, які зазначені в угоді, не виконуються, і ми — жителі нашого під’їзду — самі за свої кошти замінили вхідні двері, вікно, побілили та покрасили під’їзд, прибудинкову територію впорядковуємо теж самі. Витратили на ці роботи по 3000 гривень з кожної квартири. За що платити такому комерційному підприємству? Якось за місяць раніше до мене приходив І.Тимків із пропозицією погасити заборгованість, а я йому відповіла, що якщо їхнє підприємство вважає, що я не сплачую незаконно, нехай звертається до суду.

Але вони пішли іншим шляхом – найлегшим і підступним. Суму заборгованості в суді об’єктивно довести не зможуть, тому взяли і відключили воду.

За час комунального свавілля я звернулась на урядову «гарячу лінію», а ще із листами до прокуратури та поліції. Поліція зреагувала найшвидше: у той же день прийшли, зафотографували розріз на трубі, опитали мене і сусідів, але на цьому все і скінчилось.

З урядової «гарячої лінії» через Запорізьку обласну адміністрацію лист направили електронною поштою до голови селищної ради Громихіної В.М., а та, у свою чергу, порадила звертатись до Субботіна В.О.

Ось так коло замкнулося, бо «рука руку миє», а я вже десять днів карантину не маю можливості навіть руки помити. Думаю, що Субботін В.О. «відігрався» на мені за створення у будинку №5 по вул.Меліораторів ОСББ і за моє звернення стосовно того, що у цьому ж таки будинку, після усунення робітниками ТОВ «Акімжилсервіс» пориву у водопровідній мережі, у квартирах із кранів потекла голуба вода. Я як голова ОСББ зверталась до голови селищної ради В.Громихіної, а вона просто відписалась.

А тепер, люди добрі, порадьте ви мені, як бути у такій ситуації. Тим більше, що закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19) від 17.03.2020 р. чітко вказує, що на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням короновірусної хвороби (covid-19), та протягом 30 днів із дня його відміни забороняється «Припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі несплати або оплати не в повному обсязі».

Що робити? Де шукати правди? Хто повинен притягнути до відповідальності «відповідальних» і зацікавлених осіб, які у час світової пандемії і державного карантину відкрито нехтують діючим законодавством і наражають жителів цілого райцентру на небезпеку через відсутність води підхопити коронавірусну інфекцію (пам’ятаємо головну пораду від президента і МОЗ: частіше мити руки!).

Прошу через вашу газету допомогти мені достукатися до нашої влади і відновити справедливість у вирішенні питання щодо відновлення водопостачання у моїй квартирі.

Бобровна Лідія Іванівна, власниця квартири із обрізаною водою


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.