5 февраля 2020 Акимовка, Район 549  0 

Професіоналізм — основа щастя її життя


31 січня актова зала районної адмінбудівлі ледве вмістила усіх бажаючих привітати із красивим ювілеєм Людмилу Федорівну ВЕЛИЧКО. Саме цього дня вона вирішила, що закінчує свою кар’єру держслужбовця високого рангу, маючи за плечима колосальний досвід керівника апарату райдержадміністрації.

Сходинками її кар’єрного зростання і становлення як професіонала спочатку була рідна Новоданилівська школа. Потім громадська активність серед старшої молоді привела її до лав райкому комсомолу і органів місцевого самоврядування. Новоданилівські земляки неодноразово довіряли ювілярці представляти інтереси селян у сільській і районній раді. А з часом райвиконком  і Якимівська районна рада стали постійним місцем роботи Величко Людмили Федорівни. Згодом записом у трудовій книжці був зафіксований перехід ювілярки на службу до Якимівської районної державної адміністрації. Семиріччям у трудовій біографії Людмили Федорівни позначилася її робота у районному відділі культури.  Із дня у день, із року в рік амбітна особа удосконалювала власний професіоналізм у команді старших наставників і колег: Геннадія Володимировича Подольного, Олександра Івановича Євченка, Сергія Миколайовича Кутікова, Анатолія Васильовича Блохи і Олександра Євгенійовича Правосуда.

На урочисте зібрання з нагоди ювілею Людмили Федорівни прийшли і приїхали її колеги, друзі, і, в першу чергу, шанувальники її професіоналізму і виробничої витривалості. Так сталося, що перше зібрання активу району новопризначений голова РДА Анатолій Олексійович Пилипчук присвятив ювілярці. Він першим зачитав офіційну вітальну адресу, у якій підкреслив усі чесноти і професійність ювілярки. Колеги райрадівці і сільські та селищні голови району у віршах і своїми словами мали за честь згадати і перші знайомства, і багаторічні професійні перипетії, і досягнення кожного із них, до яких безпосередньо причетною була ювілярка. Всі, хто особисто виходив привітати Людмилу Федорівну, зізнавалися у своєму захопленні нею і її професійністю. А решта присутніх бурхливими оплесками підтверджували кожне слово, адресоване ювілярці.

Сама ж Людмила Федорівна із радістю приймала привітання і заслужене десятиліттями професійне визнання. Щиро зізнавалася у взаємній прив’язаності і вдячності за співпрацю і командний рух у виконанні спільних завдань органів місцевого самоврядування і органів виконавчої влади.

Море квітів, листівок, презентів і щирих обіймів від друзів, колег, начальників і підлеглих із професійною витримкою зустріла і прийняла у свій ювілейний день народження сильна жінка і великий професіонал — Людмила Федорівна ВЕЛИЧКО.

Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.