5 февраля 2020 Країна, Область, Район, Якимівка 208  0 

Мільйон дерев за 24 години!


На 20 березня в Україні заплановано  проведення масштабну акції із висадки дерев. Ініціатори закликають громадян, які проживають на території країни та за її межами, приєднатися до акції, щоб таким чином покращити імідж України в очах усього світу.
Про це на прес-конференції заявила гендиректор національного проекту «Книга рекордів України» Ганна Крисюк, зазначивши, що акція  «1 мільйон дерев за 24 години» проходитиме у рамках всеукраїнського проекту «Озеленення України».

Глобальною ініціативою на 2020 рік передбачається висадка не менше 100 млн дерев і вже ця ініціатива передбачає участь у акції багатьох країн світу. Галина Крисюк пояснила, що йдеться не лише про один день висадки дерев. Це великий річний проект, який передбачає освітні майстер-класи, конкурси, спортивні забіги та видання підсумкової книги, в якій будуть показані всі області та регіони України, що візьмуть участь у висаджуванні дерев.
«Ви можете самі організуватися. Знайти саджанці та організувати процес висадки біля кожної школи, дитсадка чи підприємства, приміром,  тобто всюди, де є можливість.

За її словами, також можна виступити співорганізатором і запросити волонтерів, оскільки важливо все архівувати за допомогою фото та відео. Згодом буде видана книга та відео, що розповсюджуватиметься в усьому світі.
Проект ініційовано діловим клубом «CEO Club Ukraine» спільно з «Книгою рекордів України».

Шановні жителі Якимівщини

Пропонуємо всім бажаючим взяти участь у  акції «1 мільйон дерев за 24 години » в Україні.

Ще є час подумати про посадковий матеріал. Всі у кого є зайві саджанці районованих декоративних дерев відгукніться. Ми організуємо місце збору посадкового матеріалу.

Всі, хто має пропозиції стосовно місця висадки дерев, зв’яжіться із редакцією «СТ» . До початку акції необхідно погодити із органами місцевого самоврядування місця розташування майбутніх насаджень.

Всі, хто має можливість допомогти із організацією поливу під час акції, теж зв’яжіться із редакцією.

Всі, хто має бажання просто долучитися до акції із висадження дерев  — телефонуйте або  пишіть на редакційний вайбер: 098 925 22 89 із поміткою «мільйон дерев за 24 години».

Якщо у вас, шановні читачі, виникло власне бачення втілення ідеї озеленення – заходьте, пишіть, телефонуйте. Вислухаємо всіх, порадимося із усіма!

Телефони для довідок: 098-925-22-89, 099-036-32-91

Ще є час, згуртуймося і озеленімо простір навколо нас самих!

Колектив редакції «Слово трудівника»

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.