17 июля 2019 Район 55  0 

«Да воздастся каждому по делам его» (Евангелие от Матфея гл.16 ст.27)


Робочі будні народного депутата Сергія Валентирова під час перерви у роботі Верховної Ради перемістилися у виборчий округ №81. Протягом тижня він провів зустрічі із жителями Давидівки із трудовими колективами якимівських  дитячих садків.

У Давидівці на порозі храму релігійної громади УПЦ на ім’я Святого Духа народного депутата чекали місцеві парафіяни на чолі із настоятелем храму протоієреєм Димитрієм Журавлем. Жінки (а на початку зустрічі до депутата прийшли у переважній більшості саме вони) щиро дякували Сергію Валентирову за благодійну допомогу на повну заміну даху сільської церкви.

  • Ми так довго чекали цієї події, — говорила староста церкви 89-літня Ганна Михайлівна Булатова. — Ми і самі зібрали уже 2 тисячі гривень і передали до сільради (на рахунок місцевої громадської організації). Тепер така радість сталася у селі! Дощем не буде заливати нашу церкву. І все дякуючи Господу Богу, який нам послав на допомогу Сергія Валентирова. А у сільраді і досі все говорять, що грошей зібрали мало.

Під час спілкування із давидівцями народний депутат повідомив присутнім, що про проблему із церковним дахом він дізнався від голови райради Юрія Шила восени минулого року.

  • Тоді було досягнуто домовленостей, що заміну покрівлі буде проведено на умовах співфінансування: половина кошторису — від депутата, решту грошей мали б знайти на місцевому рівні. Ще восени депутат виконав свої зобов’язання перед давидівцями і передав через Юрія Володимировича кошти (27 тисяч гривень). Але виявилося, що ремонтом церкви ніхто так і не зайнявся. Цьогорічна дощова погода раз у раз нагадувала про проблеми у церковній споруді. Наша команда запрошувала місцевих аграріїв разом провести ремонт, але політичні розбіжності певних осіб стали на заваді спільній роботі. За цей час кошторис ремонтних робіт значно збільшився. Та це не зупинило нашу команду. І ось ремонтні роботи уже практично завершені. Оперативно і якісно спрацювали спеціалісти товариства «Альянс» (Якимівка) і місцеві активісти. Тішуся разом із вами, бо ми реальна команда, яка не кидає пустих обіцянок. Ми виконуємо взяті на себе зобов’язання.

Після зустрічі до народного депутата підходили чоловіки і піднімали питання невиплати орендної плати одним із місцевих фермерів, ремонту доріг і благоустрою сіл округу. Спілкування жителів Давидівки із народним депутатом відбувалося під гучний музичний супровід, замовлений одним із кандидатів у народні депутати, пересувний портрет якого красувався у селі. Але така поведінка опонентів тільки зближувала Сергія Валентирова і його співрозмовників (доводилося перекрикувати агітаційні заклики ведучого).

Присутні дивувалися відкритості і доступності народного обранця, бажали перемоги і запрошували на храмове свято у село.

Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.