23 августа 2018 Якимівка 363  2 

Організатори урочистих заходів Якимівки знехтували власним закликом


Святкові заходи з нагоди державних свят у Якимівці розпочалися із урочистого підняття оновленого державного прапора і дитячого тематичного танка із жовто-блакитною символікою о 8.30 біля універмагу.

Працівники відділу культури і бібліотечної системи розповіли присутнім представникам закладів бюджетної сфери і громадськості селища історію державного прапора і привітали всіх зі святом. Офіційне привітання громаді із державним святом звучало із вуст голови селищної ради Валентини Громихіної, правда шкода, не державною мовою. Вітання зі святами від народного депутата України Сергія Валентирова передав якимівцям помічник народного депутата на громадських засадах Геннадій Подольний. Після слів в.о. районного військового комісара Валерія Яковенка присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих борців за свободу і незалежність нашої держави.

Золотаво-блакитний стяг як символ звитяги вікової національно-визвольної боротьби за національну ідентифікацію і незалежність та повітряні кульки здійнялися у небесну височінь над Якимівщиною!

Від редакції: ЗАКЛИК ОРГАНІЗАТОРІВ ВІДЗНАЧИТИ ДЕРЖАВНІ СВЯТА У ВИШИВАНКАХ ЗНЕХТУВАЛИ ЯК САМІ ОРГАНІЗАТОРИ, ТАК І БІЛЬШІСТЬ ПРИСУТНІХ НА ЗАХОДІ.

 


 1. Pavel:

  ЗАКЛИК ОРГАНІЗАТОРІВ ВІДЗНАЧИТИ ДЕРЖАВНІ СВЯТА У ВИШИВАНКАХ ЗНЕХТУВАЛИ ЯК САМІ ОРГАНІЗАТОРИ, ТАК І БІЛЬШІСТЬ ПРИСУТНІХ НА ЗАХОДІ.
  Верно! Хоть какой то позитив на мероприятии присутствовал и это обнадёживает.
  P.S. Логотип газеты странноватый. То ли футболист, то ли пламенный трибун.
  Если футболист почему без мяча, а если оракул где его кафедра?

 2. Леонид:

  Прикольные кофточки на детворе.
  Интересно это сами вышивали или Китайский ширпотреб?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.