2 июля 2018 Район 207  1 

Нам обіцяли працювати в інтересах виборців!


26 червня у селі Шелюги на сході громадян, у якому взяв участь 121 місцевий мешканець, обговорювалося лише одне питання – про встановлення земельного податку на 2019 рік (проект регуляторного акту Якимівської селищної ради від 25.05.2018 р.).

Перед своїми односельцями виступила Л.Ф.Плаксіна, яка повідомила про надруковані у районній газеті «Слово трудівника» проекти регуляторних актів Якимівської селищної ради (рішення 8-ої сесія 7-го скликання) про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2019 рік. Згідно проекту пропонується встановити ставку земельного податку у розмірі 1,5% від нормативно-грошової оцінки землі.

Із виступу Н.А.Гердюшевої: Така ставка податку нічим не обґрунтована! Кадастрова оцінка нашої землі проводилася ще за радянських часів і не відповідає вимогам сьогодення. До того ж, у нашій сільській раді землі дуже бідні, низькопродуктивні, піщані, зрошення немає. У цьому році за весь вегетативний період не випало жодного дощу, що призвело до загибелі урожаю. Такі розміри податку нам не під силу. Ніхто ж не враховує затрат на обробіток грунту. Із 2012 року податки виросли у 20 (двадцять!) ра

зів.

  • Ми звертаємось до депутатів Якимівської селищної ради з вимогою не піднімати ставку податку! – О.В.Колодьянова.
  • Затрати на вирощування сільгоспкультур у всьому районі приблизно однакові. Та через низьку родючість землі ми маємо й низькі врожаї, які практично не покривають наших витрат, — зауважила А.М.Ніколова. — Коли йшов процес об’єднання громад, нам обіцяли працювати в інтересах виборців. Ми нагадуємо громаді про це і просимо врахувати наше прохання.

Як підкреслив В.В.Петров, громадяни Шелюгівського старостинського округу глибоко обурені намірами селищної ради.

  • Ви набрали непомірні штати, виплачуєте своїм працівникам великі зарплати… Пропонуємо переглянути ці зарплати. Якщо ви не підете нам назустріч, ми будемо змушені використовувати радикальні міри.

Схід громадян вирішив звернутися до Якимівської селищної ради із вимогою винести на сесію прийняття рішення про залишення ставки земельного податку на рівні 2017 року. Голосували одноголосно.

Голова сходу А.ПЛАКСІН та 121 мешканець с.Шелюги


  1. Руслан Пчеловод:

    Молодцы ! Подобные сходы надо проводить во всех округах . И не только по земельному вопросу …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.