18 января 2018 Область 51  0 

Жителям області нагадують правила безпеки під час Водохрещі


Аби світле свято Водохрещі залишило по собі тільки приємні спогади, рятувальники нагадують основні правила під час традиційних зимових купань.

За інформацією ГУ ДСНС України у Запорізькій області, головною вимогою до громадян є купання у спеціально відведених для цього місцях. Напередодні свята тут обстежуються днища та вживаються додаткові заходи безпеки. Тож всі охочі зможуть належно вшанувати християнські традиції без ризику для життя.

Недопустимо розпочинати Хрещенські забави без представників Служби порятунку та медичних працівників. Ні в якому разі не можна купатися напідпитку. Діти повинні бути тільки під наглядом дорослих.

Основні правила, яких треба дотримуватись під час купання взимку: перед купанням треба розігріти тіло; до води необхідно підходити в зручному взутті, щоб запобігти втратам чутливості ніг; занурюватись у воду краще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Стрибки у воду й занурення з головою не рекомендуються, бо це збільшує втрату температури й може призвести до шоку від холоду; намагайтеся швидко досягти потрібної глибини, але не плавайте; не перебувайте у воді понад 1 хвилини, аби уникнути переохолодження організму; після купання розітріть себе махровим рушником і надягніть сухий одяг; краще випити гарячого чаю.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.