1 декабря 2017 Район 105  0 

Продовжується благоустрій району


Нещодавно у Охрімівському дитячому садку «Казка» замінили чергову частину вітринних вікон на сучасні енергоефективні. Роботи проходили у плановому порядку у межах Програми соціально-економічного розвитку Якимівського району. Практичним втіленням реконструкції став результат командної  роботи народного депутата Сергія Валентирова та керівників району — Олександра Правосуда і Юрія Шила. Завдяки зусиллям народного депутата із державного бюджету у район була направлена цільова субвенція у розмірі 124 тисяч гривень на ремонт дитячого закладу.

Минулого четверга помічник народного депутата Сергія Валентирова Геннадій Подольний разом із головою Кирилівської селищної ради Іваном Малєєвим та виконуючою обов’язки старости  Тетяною Міщенко оглянули результати оновлення приміщення, якому на наступний рік виповниться 30 років. За словами завідуючої дошкільного закладу Лариси Дєдушевої, працівники закладу власними силами завершують облаштування віконних відкосів і сподіваються, що до ювілейної дати решта вікон, а це в основному у прохідних коридорах, теж буде замінена на енергоефективні конструкції.  Окрім того, Іван Малєєв як селищний голова об’єднаної громади, до якої увійшла і Охрімівська сільська рада, звернув увагу на необхідність капітального ремонту покрівлі приміщення і вирішення питання придбання вугілля для опалення дитячого садка у перехідний період злиття територій і бюджетів обох рад. І якщо питання даху — це питання перспективної роботи на наступний рік, то дотримання безперервного температурного режиму у дитячому закладі є першочерговим завданням. «А враховуючи невідворотність завершення найближчим часом будівництва магістрального газогону до Охрімівки, необхідно запланувати встановлення додаткового газового котла для обігріву дошкільного закладу», — наголосив Іван Малєєв після оглядин котельні на твердому паливі.

Під час перебування у селі помічник народного депутата Геннадій Подольний  проінспектував хід виконання робіт завершального етапу прокладання газогону — труба укладена вже до самого повороту на Охрімівку.

За інформацією представників підрядної організації «ГАЗФАЙЕРінвест», роботи профінансовані і мають бути завершені до кінця року.

Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.