17 октября 2017 Район 421  0 

Кандидати на посаду селищного голови Якимівської ОТГ та кандидати у депутати Якимівської ОТГ (СПИСКИ)


    Кандидати на посаду селищного голови Якимівської ОТГ

    ПІБ Дата народження Місце роботи та

посада

Партійність Суб’єкт висування
ПРАВОСУД

Олександр Євгенійович

02.03.1989 голова Якимівської райдержадміністрації позапартійний самовисування
ПИЛИПЕНКО

Олександр Федорович

07.06.1967 командир окремого взводу снайперів, ВЧ А3283 позапартійний самовисування
ГРОМИХІНА Валентина Миколаївна 17.01.1965 директорі філії ПрАТ «СК «Оранта-Січ» Якимівського району член політичної партії «Сильна Україна» самовисування
БОНДАР

Сергій Олександрович

01.12.1982 юрист ТОВ «Акімжилсервіс» позапартійний самовисування
БЄЛЯЄВ

Сергій Олександрович

22.07.1973 фінансовий директор ТОВ «Агронікс» член політичної партії «Опозиційний блок» самовисування
ЛИПЧЕНКО Валерій Олександрович 24.01.1961 тимчасово не працює член політичної партії ВО «Свобода» самовисуванняч
ГАРБУЗОВ Євген Миколайович 26.01.1982 тренер-викладач Якимівського ДЮКФП позапартійний самовисування
БАБОВА Анжеліка Анатоліївна 28.11.1984 тимчасово не працює позапартійна самовисування
САЖНЄВ Сергій Геннадійович 15.03.1988 тимчасово не працює позапартійний самовисування
СОЛОДКИЙ Сергій Вікторович 17.02.1984 тимчасово не працює позапартійний самовисування

 Кандидати в депутати селищної ради Якимівської об’єднаної територіальної громади

ОКРУГ №1 (Опитна): С.І.Шайхутдінова, О.О.Сажньов.

ОКРУГ №2 (РБК): Ю.О.Роговий, М.В.Сушко, Л.О.Фішер, В.І.Чадаєв, В.В.Королькова, О.І.Писарева, В.П.Парій, Є.С.Бєляєв.

ОКРУГ №3 (РБК): О.О.Маругін, А.В.Левченко, М.Ю.Демченко, В.В.Солодкий, С.Ю.Колєдаєва.

ОКРУГ №4 (РБК): О.Є.Подольська, В.І.Наприклад, Т.М.Сидорова, О.О.Калінін, Н.В.Калмикова.

ОКРУГ №5 (БК «Аскон»): А.Ю.Демченко, М.С.Забара, Н.С.Кузнєцова, В.М.Андросович, В.П.Сєводнєв.

ОКРУГ №6 (БК «Аскон»): Л.В.Старік, В.І.Карягін, А.В.Калмиков, М.А.Альохін.

ОКРУГ №7 (БК «Аскон»): І.В.Дудкін, О.М.Андраш, С.Ю.Макаров, П.А.Демченко, Г.В.Пащенко, Н.М.Кальчева.

ОКРУГ №8 (КСК «Скіф»): В.В.Милосердов, В.В.Новіков, Д.О.Кириллов, Г.А.Панов, В.О.Касьянов, Н.В.Кривко.

ОКРУГ №9 (КСК «Скіф»): О.С.Єгорова, О.С.Овчарова, В.Д.Цап, О.В.Гібл, С.А.Мазаєв.

ОКРУГ №10 (КСК «Скіф»): А.М.Ходус, Н.О.Каравічева, Д.В.Савченко, Н.Ю.Мандрик.

ОКРУГ №11 (Дмитрівка): А.В.Дєдушев, О.М.Файденко, В.А.Мірошниченко, С.Н.Кальчев, Д.М.Іріоглу.

ОКРУГ №12 (Вокзал): Ю.П.Гожиєнко, І.А.Демченко, І.В.Андраш, М.В.Маслов, О.Б.Мустафіна, О.Є.Білокопитов, Н.Л.Колодіна.

ОКРУГ №13 (с.Володимирівка): В.Я.Макарик, О.У.Янченко.

ОКРУГ №14 (с.Олександрівка, Юріївка): П.І.Овечко, А.Ю.Куц, Ю.В.Гладир, В.О.Оболенцев.

ОКРУГ №15 (Горьківська с/р): О.М.Сидоров, Н.О.Михайленко, О.О.Коваленко.

ОКРУГ №16 (Давидівка, Андріївське): Ю.В.Шило, М.Б.Гунько.

ОКРУГ №17 (Вовчанське): О.Ю.Чекір, І.В.Покрасенко.

ОКРУГ №18 (Переможненська с/р): С.М.Бондаренко, К.Г.Селищев.

ОКРУГ №19 (с.Радивонівка): В.Ш.Усоян, Н.В.Солодка-Могилевська, М.О.Фалько, О.В.Кінащук, Ю.Ю.Зяблов, І.С.Нікітенко.

ОКРУГ №20 (Мирне, Богатир, Перемога, Тимофіївка): О.В.Чкан, С.М.Кардашов.

ОКРУГ №21 (Розівська с/р): М.А.Кривонос, А.М.Більський, І.В.Науменко, В.А.Шевцова.

ОКРУГ №22 (Таврійська с/р): Г.П.Арестенко, Д.С.Козлов, С.А.Михайлюк, В.І.Костишак, Т.Л.Єрмакова,  В.І.Чайковський.

ОКРУГ №23 (Чорноземне, Шевченка): М.М.Перепелка, А.В.Ганов, В.В.Чудаков, Р.А.Хаджієв.

ОКРУГ №24 (Петрівка, Вязівка): О.В.Лисак, М.О.Стецун.

ОКРУГ №25 (Шелюги): Ю.В.Гончаров, С.М.Кутіков, В.В.Петров, С.О.Ілюхін.

ОКРУГ №26 (М.Тернівка): С.В.Тошева, В.В.Казимиренко, Р.С.Мірошниченко, А.В.Шуляков.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.