2 октября 2017 Акимовка 135  0 

Для корисного дозвілля дітей


Не таємниця, що ідея створення дитячого майданчика у Якимівці в районі вокзалу з’явилася у нашої землячки Олени Лозян. Її підтримали не тільки батьки місцевих діточок та  підприємці, а й влада. Саме завдяки спільним зусиллям територія, що раніше «цвіла» бур’янами і сміттям, зараз перетворилася на яскравий ігровий дитячий майданчик.

Початком стало прибирання території. За сприяння діючого на той момент селищного голови М.Є.Чишка, бульдозером було прибрано сміття. Батьки колективно зверталися за допомогою до народного депутата України С.В.Валентирова (при його допомозі з’явилися перші гойдалки), приватних підприємців (Ігор та Надія Танчики, Олександр Макаров, Андрій Макушин, Володимир Данилюк, Олена Маленкова, Євгеній Колесников, Василя Лучко — вони допомагали хто коштами, а хто привозив пісок, труби, скати, фарбу, плити. Самі мешканці теж збирали, як то кажуть, з миру по нитці (у одному із магазинів була поставлена коробка для збирання коштів). Від селищної ради були поставлені лавочки, а за гроші батьків придбано першу гірку. Нещодавно біля майданчика за сприяння депутата селищної ради Наталії Колодіної була встановлена зупинка, також на прохання тамтешніх жителів.

У цьому році до благородної справи приєдналася і директор ТОВ «МЛЯЗ» Юлія Гожиєнко, яка відгукнулася на прохання. Привезла фарбу, тротуарну плитку (для дооблаштування підходу до зупинки) та матеріали для будівництва туалету на території майданчика. Зараз Юлія та Олена разом контролюють процес будівництва.

Задля дозвілля дітей, ініціативні батьки, та і самі діти, завжди активно беруть участь у облаштуванні майданчика та прибиранні території. Нещодавно влаштували «день художника», батьки та діти, всі гуртом розфарбовували новий європаркан кольоровими фарбами. Зараз на ньому яскраві, усміхнені мультиплікаційні герої.

Від Олени Лозян ми дізналися, що у батьків є декілька задумок, які вони планують втілити у життя — поставити тенісний стіл, кільце для баскетболу та альтанку. Мають надію, що завдяки співпраці батьків, влади та приватних підприємців це відбудеться найближчим часом.

Сьогодні на ігровому майданчику особливо гамірно. Тепер це є чи не найулюбленішим місцем відпочинку. Кожного дня тут чути веселий сміх малечі, тут затишно і людно, тут панує маленьке щастя. Ось так, якщо бажання поєднати із зусиллями, то мрії стають реальністю.

Ірина МАРЧЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.