5 мая 2017 Акимовка 822  12 

«Кращий голос Якимівки. Діти»


Співочий конкурс серед дітей віком від 6 до 14 років під патронатом народного депутата України Сергія Валентирова і за підтримки голови райдержадміністрації Олександра Правосуда та голови райради Юрія Шила проводиться на Якимівщині вперше. Однак свято дитячої творчості одразу ж стало знаковою подією для мешканців району. Заповнена вщент глядацька зала районного будинку культури, підготовлені «фан-клуби» маленьких зірочок, просто друзі, родичі, вчителі і однокласники кожного разу підтверджують статус конкурсу для мешканців нашого краю.

Минулої суботи у райцентрі із недитячими емоціями пройшов півфінал співочих баталій серед дітей. Юних учасників змагань щиросердно привітав голова райдержадміністрації Олександр Правосуд і помічник народного депутата України Сергія Валентирова Геннадій Подольний. Із 18 учасників, які пройшли «сліпий відбір» професійних наставників, за умовами конкурсу компетентне журі відібрало шестеро фіналістів: по одному учаснику із кожної команди наставників у обох вікових категоріях. Із команди тренера Володимира Чадаєва у фіналі змагатимуться Аліна Оганисян (молодша вікова категорія?) і Єлизавета Тетюшкіна (старша вікова категорія?). наставник Ольга Карасевич готуватиме до фінального виступу Євгена Білокопитова і Діану Іляш відповідно. Кіра Заєць і Олеся Марюхіна із команди наставника Леоніда Петрусенка також виконуватимуть свої номери у наступному відбірковому турі.

Багато гарних пісень лунало із головної сцени району у виконанні юних конкурсантів. Не підроблений, чуттєвий вир емоцій переповнював серця багатьох глядачів. Чимало гірких сліз пролилося на підмостки і на плечі груп підтримки тих учасників, які не пройшли до наступного туру. Голова райдержадміністрації Олександр Правосуд привітав фіналістів із перемогою і всім учасникам півфіналу вручив вимпели учасника конкурсу «Кращий голос Якимівки. Діти» та чашку із логотипом змагань і презентував маленьким зірочкам солодкий стіл після концерту.

27 травня відбудуться фінальні змагання, на яких судді визначать по одному переможцю у кожній віковій категорії. Ці двоє співаків і будуть представляти всю Якимівщину на суперфіналі конкурсу «Голос Азову» у Бердянську на початку літа.

А ще двох переможців районного туру «Кращий голос Якимівки. Діти» мають визначити глядачі через газету «Слово трудівника» та в Інтернеті онлайн-голосуванням. Вирізані газетні купони із ім’ям вашого обранця приносьте у редакцію «Слова трудівника» (вулиця Молодих патріотів, 9) або до відділу культури і туризму РДА (вулиця Центральна, 36) до 25 травня включно.

Для Інтернет-голосування зайдіть на сторінку akimovkast.com або у приєднайтеся до «СТ» Вконтакте і віддайте свій голос за найкраще, на ваш погляд, виконання. Прослухати і переглянути виступи фіналістів можна на електронній сторінці «Слова трудівника».

Ваш голос вирішальний у номінації «Переможець глядацьких симпатій»!

На момент здачі цього номеру до друку проголосувало 770 осіб. Приєднуйтеся до нас!

Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото автора


 1. Славка Мательонок Антонь:

  Алина Оганисян

 2. Славка:

  Алина Оганисян

 3. Лариса Мартыненко:

  Длина Оганисян

 4. Аноним:

  Діана ІЛЯШ

 5. Аноним:

  Женя Белокопытов т

  ак держать!

 6. Федорищева т:

  Женя , ты молодец

 7. Федорищева т:

  Женя Белокопытов т

  ак держать!

 8. Ирина:

  Діана Іляш

 9. Валентина Денисенко:

  Тетюшкина Елизавета — ЛУЧШАЯ!!!

 10. Аноним:

  Диана Иляш

 11. Руслан Пчеловод:

  АЛИНА ОГАНИСЯН-САМЫЙ ИНТЕРЕСНЫЙ ГОЛОС

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.