28 апреля 2017 Акимовка 302  1 

ЮНІ ТАЛАНТИ-2017


21 квітня 2017 року у концертній залі Якимівської дитячої музичної школи відбувся традиційний районний фестиваль — конкурс «Юні таланти-2017» — серед учнів дитячих музичних шкіл Якимівського району. Цього року свої таланти демонстрували понад 40 виконавців академічного та естрадного співу Якимівської, Кирилівської, Давидівської музичних шкіл.

На початку заходу голова журі — начальник відділу культури і туризму Нічебай Т.В. — привітала конкурсантів та їхніх вболівальників, підкреслила значимість заходу,  який протягом майже 20 років дає можливість творчим дітям та молоді проявити свої таланти та побажала успіхів у конкурсі.

Журі оцінювало виконавців академічного та естрадного вокалу за такими критеріями, як музичне виконання, чистота інтонування та сценічна культура.

У конкурсі дебютував один юний соліст Осовський Ілля (Якимівська ДМШ), який отримав грамоту за II місце.

У різних вікових групах призові місця здобули вихованці Якимівської ДМШ. У молодшій групі I місце — Федосєєва Катерина,  II місце — Черненко Сніжана; у середній групі: І — Тюлягін Марк, ІІ — Сидорова Анна, ІІІ — Стафаріді Владислава (відповідно); у старшій групі: І — Фомінова Міла, ІІ — Харченко Дар’я, ІІІ — Омельянцева Христина (за тим же принципом).

У номінації «Вокальні ансамблі малої форми» переможцями стали вихованці нашої школи: дует вокалістів — Фомінова Міла і Харченко Дар’я, та вокальний квартет — Діана, Осовська Марина, Воробйова Руслана, Файтельсон Вероніка.

Після невеличкої перерви, яку прикрасив вокальний дует у складі  Іотової Л.В. та Харченко Дар’ї із сучасною піснею «Рідна наша мова», почалися виступи виконавців у номінації «Сольний естрадний спів».

Переможцями у різних вікових категоріях стали вихованці Якимівської ДМШ: Заєць Кіра, Білокопитов Євген, Демидова Діана, Пітюкін Гліб, Зануда Дмитро, Іляш Діана та Воробйова Руслана. У числі переможців також вихованці Кирилівської ДМШ: Демченко Софія, Шестерньова Тетяна, Філоненко Валерія і Гуменна Марія.

   У номінації «Вокальні ансамблі малої форми» призові місця розділили між собою вокальний квартет — Іляш Діана, Осовська Марина, Воробйова Руслана, Файтельсон Вероніка (Якимівка), та вокальний дует — Сивогрива Кароліна та Гаврильченко Тетяна (Таврійська філія Якимівської ДМШ).

     Вокальний ансамбль великої форми у складі 9 учнів під керівництвом Трифонової С.М. Якимівської ДМШ посів I місце.

     Усі учасники конкурсу отримали грамоти, подарунки на пам’ять та солодкі подарунки від народного депутата України  Валентирова С.В.,  а викладачі, батьки та гості — задоволення, масу приємних та хвилюючих моментів.

О.Карасевич, заступник директора КЗ «Якимівська дитяча музична школа»

 


  1. Олена:

    Дякуємо за чудовий захід, свято пісні.
    Учасникам успіхів у наступних конкурсах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.