19 апреля 2017 Акимовка 115  0 

Ярмарок сезонних вакансій


За багаторічною традицією напередодні оздоровчого сезону Якимівський районний центр зайнятості проводить ярмарок сезонних вакансій. Ярмарок вакансій, який відбувся 13 квітня в районному будинку культури, є ефективною формою прямого підбору та найму персоналу. Про це свідчить той факт, що кожного року з початком сезону до оздоровчих закладів за сприянням центру зайнятості працевлаштовується більше ста мешканців району.

Відкриваючі захід директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік розповіла присутнім про роботу обласної служби зайнятості щодо покращення ситуації на регіональному ринку праці та побажала безробітним якнайшвидше знайти роботу, а роботодавцям – робітників. Про системну взаємодію місцевих органів виконавчої влади та районного центру зайнятості по залученню інвестицій, створенню нових робочих місць та боротьбі з безробіттям в своєму вступному слові проінформував голова Якимівської райдержадміністрації Олександр Правосуд.

Директор Якимівського РЦЗ Олександр Маругін ознайомив присутніх з підприємствами, організаціями та установами, які цьогоріч надали вакансії на ярмарок, приділивши особу увагу роботодавцям, які працюють в реальному секторі економіки та створюють нові робочі місця. Так, ТОВ «Агронікс», що випікає хлібо-булочні вироби та ПП «Якимпродінвест», яке виробляє широковідомий «Якимівський квас», багатократно збільшують обсяги своєї продукції влітку, а отже створюються додаткові робочі місця і виникає потреба в додаткових робочих руках. ТОВ «Техносервіс», що спеціалізується на виробництві устаткування для крапельного зрошування, активно співпрацює з аграріями південних областей України. Сільськогосподарське приватне підприємство «Аскон» на веснянно-літній період масово приймає машиністів- операторів дощувальних машин та охоронників. Якимівське міжрайонне управління водного господарства забезпечує зрошування понад 16 тис. га сільськогосподарських земель району. На цьому підприємстві для безперебійної роботи 36 насосних станцій та обслуговування понад 80 кілометрів зрошувальних каналів працює майже 260 чоловік. Нове ТОВ «МЛАЗ», розташоване на виробничій базі бувшої райсільгосптехніки, займається металообробкою. Зо всіма вказаними підприємствами активно співпрацює районний центр зайнятості.

Загалом в ярмарці взяли участь більше 100 шукачів роботи та 18 роботодавців, які запропонували понад 60 вакансій. Більшість вакансій представляють робітничі професії. Так, підприємства-учасники – бази відпочинку «Жемчужина», «Колос», «Федотова коса», «Якор», «Лазурні далі», «Згода», «Донець», «Будівельник», «Меліоратор», «Чайка», фізичні особи-підприємці Макаров Ю.С., Черненко Л.М. — пропонували вакансії за такими спеціальностями: двірник, електрик, кухар, матрос-рятівник, медсестра, охоронник, покоївка, прибиральник, озеленювач, сантехнік, бармен, офіціант,продавець продовольчих товарів, водій, аніматор та інші.

Про переваги такого виду працевлаштування, як служба за контрактом в Збройних Силах України безробітних інформував присутній на ярмарку тимчасово виконуючій обов’язки військового комісару Якимівського РВК капітан Кочев О.В.

Взаємодія базового центру зайнятості з керівниками оздоровчих закладів дозволяє кожного року сприяти в працевлаштуванні тим безробітним, які дійсно шукають роботу і готові до неї приступити. Ось і цього року головним підсумком роботи ярмарку можна вважати видачу 23 направлень на працевлаштування, більше 40 домовленостей про працевлаштування на роботу в літній період та 15 працевлаштованних безробітних. Робота по сприянню комплектування оздоровчих закладів персоналом триває.

Т.ІВАХНЕНКО, заступник директора Якимівського РЦЗ


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.