19 апреля 2017 Акимовка 570  0 

Спів — моє хобі


Після відбіркового туру районного конкурсу «Кращий голос Якимівки. Діти» наші журналісти скористалися нагодою і завітали на першу репетицію одного із наставників — В.І.Чадаєва — і його учениці Єлизавети Тетюшкіної. Після виснажливого, але повчального заняття із новим вчителем Ліза охоче поспілкувалася із кореспондентом.

Нині наша героїня проживає у селі Охрімівка разом із сестричкою Ганнусею і бабусею Тетяною Олексіївною. Співати на сцені вона почала із шести років, тому у свої тринадцять вже має невеликий співочо-виконавчий досвід. У селі юна виконавиця, можна сказати, «зірка», адже постійно демонструє свій талант, виконуючи пісні різних жанрів на шкільних і позашкільних заходах.

  • Ініціатором моєї участі у районному конкурсі стала директор будинку культури Л.В.Віхляєва, за що я їй дуже вдячна, — говорила Ліза. — У Людмили Василівни навіть сумніву не було у тому, що я пройду кастинг.

Ліза із посмішкою розповідала про свою молодшу сестричку Ганночку, яка теж любить співати. У їхньому будинку ніколи не буває тиші, малі співачки майже завжди співають — буває по одинці, але частіше дуетом. Дівчатка люблять виконувати репертуар Ані Лорак і Тіни Кароль.

  • Напевне, це у нас сімейне, — сміючись сказала наша героїня.

Учасниця конкурсу чесно нам зізналася, що спів — її хобі, і вона ніколи і нізащо не перестане співати, але у майбутньому мріє зовсім не про кар’єру співачки.

  • З дитинства я люблю тварин, тому планую вивчитися на ветеринара і відкрити свою власну клініку, де лікуватиму тварин, — говорила Єлизавета. На її думку, ця професія принесе більше користі.

Наприкінці нашої бесіди виконавиця побажала всім учасникам районного конкурсу «Кращий голос Якимівки. Діти» вдачі. Відбірковий  кастинг показав, що конкуренція велика, талановитих дітей багато і кожен достойний перемоги!

Ірина МАРЧЕНКО

фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.