19 апреля 2017 Район 93  0 

Шпаківні і годівниці для пернатих друзів


Кожного року у Новоданилівській ЗОШ традиційно проводиться весняне свято зустрічі птахів в рамках Всеукраїнської акції «День птахів». Метою акції є поповнення знань учнів про птахів у природі, їх роль у житті людини та про їх природоохоронну діяльність, а також розвиток бажання у дітей допомагати птахам, бережливо ставитися до пернатих друзів та формувати основи екологічної свідомості і культури.

Учні школи відразу ж включились у підготовку до свята. На території школи і села вже розвішано більше 30 шпаківень, 20 годівничок, виготовлених учнями.

А цього року підготовка до зустрічі птахів закипіла з новою силою. До виготовлення шпаківень долучились і батьки. Перш за все, вивчили техніку виготовлення шпаківень різної форми: дуплянок, квадратних, прямокутних, трикутних.

А разом з вчителем хімії та екології С.В. Пахнич та вчителем початкових класів І.В. Кривонос вони вивчили види птахів, які зимують у нас та прилітають до нашого села весною. Оформили тематичні папки, виготовили буклети та презентації «Птахи нашого краю». Найактивнішою учасницею акції стала учениця 7 класу Никифоренко Лідія, яка разом з татом виготовила аж 2 шпаківні. Відзначились і учні Шеховцов Дмитро, Єрмолов Єгор, Ободовський Дмитро, Ободовський Владислав, Лапін Артем. Серед учнів початкових класів найкращими були Корінь Андрій, Троян Дмитро, Романенко Олександр, Путінцева Тетяна, Бєлопухова Мар’яна. Всього у школі було розвішано 11 нових добротних домівок для птахів.

Отже, ми чекаємо з нетерпінням наших пернатих і радо зустрінемо їх! Прилітайте швидше, пернаті друзі!

Н.ЖУКОВА, директор школи


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.