14 марта 2017 Район 81  0 

Свято дружби — новоданилівцям


Як вже повідомлялося раніше (див. «СТ» №19), 4 березня у селі Володимирівка відбувся КВК під назвою «Жінка — весна, любов». Гра проводилася між двома сільськими радами — Володимирівською і Новоданилівською. Переможець відомий — і це дружба, тому що головна мета для конкурсантів не змагання, а приємний подарунок своїм землячкам.

Учасники КВК вирішили зробити аналогічний подарунок Новоданилівськім  жителям та виступити із тією ж програмою у їхньому домі культури 10 березня. Наші журналісти поцікавилися у голови Володимирівської сільської ради Андрія Азаренкова, як виникла ідея проведення КВК? І ось що він нам відповів:

Спочатку ми хотіли зробити святковий концерт для жінок до 8 Березня, як і раніше, а потім, порадившись із активними мешканцями села Світланою Симоновою і Наталею Зозульською, вирішили зробити щось незвичне, наприклад КВК. Цю ідею я запропонував голові Новоданилівської сільської ради Р.Селищеву, і він нас підтримав. Ось так і з’явилися дві команди веселих та кмітливих «4х4 і рудий» та «Володимирівські гангстери».

На початку виступу кавкашників у Новоданилівці Роман Генадійович подарував місцевій команді волейбольний м’яч за зайняте перше місце у районному турнірі з волейболу. Незважаючи на те, що концерт відбувся о сьомій годині вечора ще й у останній робочий день, зала була переповнена. На концерт прийшли подивитися люди різного віку — від великого до маленького. У залі було дуже холодно, але команди зігріли глядачів своїми веселими і дотепними виступами. Запрошені гості, і я в тому числі, були приємно вражені акторською грою та жартами, які лунали зі сцени. Присутні підскакували зі своїх місць, свистіли, гучно аплодували, малеча танцювала біля сцени. Можу з упевненістю сказати, що концерт-КВК удався на славу. Наприкінці заходу учасники подякували за моральну та матеріальну підтримку спонсорам — В.Парію, В.Макарику, П.Овечку, О.Дякову, С.Олексіну.

Ірина МАРЧЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.