17 марта 2017 Акимовка 196  0 

Не старіють душею ветерани


30-ту річницю заснування Організації ветеранів України та Якимівської районної ветеранської організації святкували всі ветерани нашого району. З нагоди ювілейної дати 15 березня у районному будинку культури відбулися урочистості, присвячені цій події. Першими зустрічали ветеранів вихованці  духового оркестру Таврійської сільської ради. Заходили у концертне приміщення наші земляки під пісні своєї молодості.

Голова районної державної адміністрації Олександр Правосуд та голова районної ради Юрій Шило, вітаючи ветеранів, подякували присутнім за їхню активну життєву позицію, бойовий, трудовий і життєвий подвиг та витримку. Представники районної влади зазначили, що упродовж 30-ти років існування організації ветеранів її члени займаються не лише патріотичним вихованням молоді і захистом прав та інтересів ветеранів, а й беруть активну участь у життєдіяльності Якимівщини. Наприкінці своїх виступів Олександр Євгенійович та Юрій Володимирович висловили щиру вдячність і низький уклін всім ветеранам, побажали нашим землякам міцного здоров’я і довгих років життя та відзначили подяками районної адміністрації та районної ради Михайла Ладченка, Данісу Арестенко, Миколу Шереметьєва, Ірину Кононіхіну, Михайла Кирпика, Ганну Торопову, Петра Васильківа, Марію Царькову, Михайла Сіннікова, Анатолія Коржилова, Михайла Федосова,  Михайла Чишка, Юрія Денисенка, Марію Фащук, Віру Карачову, Дар’ю Німащук, Галину Пращерук, Галину Таранову, Сергія Погорєлого, Віктора Солодкого.

Помічник народного депутата України Сергія Валентирова Геннадій Подольний від імені Сергія Васильовича привітав багаточисельне зібрання ветеранів всього району і передав подяки від нардепа Мирону Олексіну, Валентині Василенко, Марії Карловій, Володимиру Ковачевському, Юрію Роговому.

Михайло Ладченко, Даніса Арестенко, Микола Шереметьєв від імені всіх ветеранів подякували за організацію святкування, адже для них це особливий день. Слова вдячності лунали також на адресу очільників сільських та селищних територій, які весь час підтримують первинки на місцях.

По закінченні урочистої частини заходу присутніх ветеранів привітали вокально-музичними і  танцювальними номерами працівники СК «Скіф», хор «Ветеран» та вихованці Якимівської дитячої музичної школи.

Довідково:

Якимівська районна ветеранська організація створена 10 березня 1987 року. Першим її головою був фронтовий полковник медичної служби І.В.Радушнов. У 1989 році районну ветеранську організацію очолив М.М.Дрьомін і керував нею 14 років. Ці люди зробили великий внесок у справу становлення та зміцнення ветеранської організації. На сьогоднішній день районна організація нараховує у своїх рядах 7420 осіб. У кожній сільраді нараховується по 1-2 первинних організації, у Якимівці їх шість. Майже усі голови первинних організацій — це колишні керівники і фахівці різних галузей господарства. Нинішній керівник районної організації Михайло Ладченко наголосив, що увага до людей – це головна мета ветеранської організації. У роботі ветеранської організації бере участь велика кількість не байдужих до чужих потреб і сподівань наших земляків.

Ірина МАРЧЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.