20 марта 2017 Акимовка 97  0 

Мільйонні прямі інвестиції уже оправдали свою ефективність


Олександр Правосуд, із притаманною йому відкритістю і конкретикою, відповів на всі питання, озвучені у четвер на нараді . Перш за все він повідомив про виділення коштів із районного бюджету на старт капітального ремонту тротуарів у Якимівці. Найближчим часом розпочнеться робота на ділянці від казначейства до стадіону. Стосовно очищення стоків, голова райдержадміністрації повідомив, що це питання винесено у ранг пріоритетів на поточний рік. На минулому тижні голова райдержадміністрації мав робочу зустріч із керівником обласного департаменту ЖКГ. На  місці нинішніх застарілих очисних, які технічно не в змозі переробляти постійно зростаючі об’єми стоків, треба будувати новий сучасний комплекс для очищення каналізаційних і стічних вод селища. Уже на найближчу сесію районної ради підготовлене питання стосовно виділення із районного бюджету коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації. Це близько 900 тисяч гривень. Сам же проект, за стандартними підрахунками, в Україні нині коштує у межах 30 мільйонів гривень. У цьому питанні район сподівається на виділення коштів під готовий проект із екологічного фонду.

Окремо Олександр Правосуд просив старших багатоповерхових будинків донести до споживачів централізованого теплопостачання інформацію про те, що районній владі у минулому році вдалося завести у район більше одного мільйона гривень прямих інвестицій під час переходу частини організацій на альтернативні види опалення. Приватне підприємство власним коштом будує модульні котельні  і кінцевому споживачу продає теплову енергію за значно нижчою ціною, ніж під час централізованого обігріву. На прикладі одного експериментального багатоповерхового  будинку вартість опалення 1 м2 на сьогодні складає 27 гривень, тоді як при централізованому — аж 53,5 гривні.

Тому ще до закінчення поточного опалювального сезону, проведений детальний аналіз ситуації із теплопостачанням у Якимівці. Спільно із галузевими фахівцями складена дорожня карта встановлення модульних пілетних котелень, які будуть розміщатися на територіях житлових масивів багатоповерхівок. Із місцем розташування модулів можна ознайомитися у райдержадміністрації, а пізніше ця інформація буде надрукована у «Слові». Слідкуйте за нашими публікаціями. Будемо раді зворотному зв’язку!

Тетяна БЕЛИМЕНКО


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.