27 марта 2017 Район 140  1 

Косенко поповнив скарбничку своїх нагород ще трьома золотими медалями


З чемпіонату України з гирьового спорту Тимофій Косенко повернувся в ранзі чемпіона і абсолютного рекордсмена Світу.

Певною мірою навіть не цікаво, коли наш прославлений атлет Тимофій Семенович Косенко вирушає на змагання найвищого рівня – без перемог він не повертається з них не меньш ніж чверть віку. Та з іншого боку переповняє гордість за земляка і товариша: за його цілеспрямованість та відданість спорту, за витривалість і неймовірну працездатність на щоденних тренуваннях.

Нинішній чемпіонат України, що проходив у місті Кременець Тернопільскої області, зібравв провідних спортсменів країни. В усьому блиску виступв і наш Семенович у ваговій категорії понад 90 кг та віковій категорії 64-69 років.

 В довгому циклі (підняття на груди, поштовх, опускання і так 10 хвилин) Косенко здійснив вправу 109 разів. Та замість однієї золотої чемпіонської медалі, привіз він ще дві — за  світовий рекорд і як абсолютний чемпіон країни.

Допомогу у поїздці надав спонсор спортсмена блаодійний фонд „Радомир”. Та  відпочивати довго Тимофій Семенович не збирається. Він днями розпочне новий цикл підготовки до третьої Олімпіади гирьовиків у Вітебську (Біларусь).  У перспективі чемпіонат світу у Фінлянії.

Віктор ПЕРШИН

журналіст


  1. Олена:

    Пишаємося. Так тримати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.