27 декабря 2016 Район 98  0 

Зробімо щасливим дитинство!


Сьогодні ми так багато говоримо про допомогу військовим частинам, про волонтерство, про вклад у розвиток громад і т.і., забуваючи про тих, хто поруч із нами зростає і розвивається, — про наших дітей, які завжди  потребують уваги і піклування.

Нині мало спонсорів, які розуміють важливість вкладу у розвиток щасливого дитинства. На жаль, ще менше політиків, які б не тільки допомагали матеріально малюкам у скрутну хвилину, а й дбали б про щасливе, радісне дитинство. Вони стверджують, що ніколи їм займатися такими речами, коли скрута у державі…

Проте діти зростають незалежно від того, які реформи приймаємо чи яка ситуація у державі. І тут нашому району пощастило: цю важливу аксіому розуміє і підтримує депутат Верховної Ради Валентиров Сергій  Васильович, який  вже неодноразово йде назустріч усім жителям Якимівського району: не оминув ні окремих осіб, ні школи, ні дитячі садочки.
Село Вовчанське Давидівської сільської ради теж не залишилося поза увагою С.Валентирова: на 155-річний ювілей села народний депутат подарував такий необхідний у роботі ноутбук, дитячий садок «Колосок» теж отримав свої подарунки, яких із радістю чекала малеча, проте найбільшу радість і позитивний резонанс у роботі С.Валентирова викликало встановлення подарованого у жовтні поточного року дитячого ігрового майданчика з яскравими швидкими гойдалками, великою спусковою гіркою, яскравою просторою пісочницею. Всі жителі села — і великі, і малі — були у захваті, адже для невеличкого села місце, де б відпочивали дорослі і розважалися діти, було нагальною потребою.

Дякуємо Вам, шановний Сергію Васильовичу, за такий цінний і необхідний вовчанській громаді подарунок як дитячий майданчик!  Виносимо подяку за Вашу людяність і відкритість жителям довірених Вам територій, за те, що Ваші слова не розходяться із ділом. Вітаємо Вас із наступаючими новорічними святами і нехай Господь з неба шле Вам, Вашим рідним і близьким свою благодать!

З повагою, І.Покрасенко від імені жителів с.Вовчанське та виконком Давидівської сільської ради


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.