6 декабря 2016 Район 48  0 

ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ СУБСИДІЙ УЖЕ ЗВЕРНУЛИСЯ ПОНАД 8 ТИСЯЧ СІМЕЙ


Реалізація Програми житлових субсидій – це один з пріоритетів діяльності районної державної адміністрації, тому вона знаходиться на щоденному контролі у голови райдержадміністрації.
Для нас головне, щоб кожна родина, кожна людина, якщо вона цього потребує, отримувала цей вид допомоги, щоб жителі району могли розраховувати на отримання субсидій – таку задачу ставить очільник району Олександр Євгенійович Правосуд.
За даними управління соціального захисту населення райдержадміністрації, протягом 2016 року за призначенням субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива звернулись 8427 громадян, з них вже призначено субсидії 6358 сім’ям.
Протягом поточного року управлінням профінансовано:
— субсидії на житлово – комунальні послуги в сумі 20319,3 тис. грн;
— субсидії на тверде паливо та скраплений газ в сумі 4380,5 тис. грн.
На сьогодні у сільській місцевості прийом заяв з необхідними документами здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських та селищних рад, крім цього, працівники соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ведуть роз’яснювальну роботу серед населення з питань призначення житлових субсидій. Необхідні інформаційні матеріали щодо призначення субсидії розміщені на інформаційних стендах управління Пенсійного фонду України в Якимівському районі, районному центрі зайнятості, а також на поштових відділеннях району.
У разі виникнення додаткових питань рекомендуємо звертатись особисто до управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яке розташовано за адресою смт. Якимівка, вул. Центральна (стара назва вул. Леніна) буд.67, управління працює щодня (крім суботи та неділі) без перерви на обід, також інформацію можна отримати за телефоном “гарячої” лінії управління 98309, 0984920540.

сайт Якиміської райдержадміністрації


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.