2 декабря 2016 Якимівка 317  0 

Секрет її натхнення


dsc_0181Можливо, хтось скаже, що життя людини, у якою є вади здоров’я, закінчене. Можу з упевненістю стверджувати, що це не так. Напередодні міжнародного Дня інвалідів ми мали змогу поспілкуватися із Анастасією Покидовою, яка є яскравим прикладом того, як потрібно цінувати своє життя і користуватися кожною хвилиною вільного часу, приносячи радість собі і оточуючим. Завітавши додому до Насті, я була вражена дивовижною красою картин, які вона створює власноруч. Займається вишивкою вже майже сім років. Скільки потрібно терпіння та натхнення на цю справу? Не кожна людина справиться з таким заняттям, адже одна картина займає дуже багато часу, від півроку до півтора років. Так, це талант.

У вільний час вона полюбляє читати книжки. Багато творів знає напам’ять. Грає на піаніно. Ще не одне захоплення є в її колекції. Під час нашої розмови я звернула увагу на файл із газетними вирізками і, як ви думаєте, що я побачила там, коли придивилася? Так, це була наша рідна газета «СТ». Статті, які її зацікавили, вона вирізає та зберігає.

Анастасія цікавиться театром, фото-відео зйомкою, слухає класичну музику, відвідує концерти поп-вокалістів. Наша героїня дуже полюбляє подорожувати. На власні очі бачила красу архітектури Відня, Будапешту, Праги, Києва, Кракова, Львова та Криму. Вісім років тому збулася її мрія, вона відвідала свою другу батьківщину — Чехію. Незабаром планує з’їздити на концерт Тіни Кароль, але головні плани на майбутнє тримає у секреті. Нашому журналісту відкрили маленьку таємницю — у наступному році має відбутися виставка фото, зроблених Настею під час подорожей за кордоном і не тільки.

У чому ж секрет її натхнення? Це позитивні враження та, головне, підтримка найрідніших людей — батьків. Не обділена вона увагою та підтримкою  і з боку музичної школи, відділу культури, територіального центру, Якимівського товариства інвалідів. Люди із цих організацій завжди допомагають, не забувають про нашу майстриню, запрошують на виставки.

Закінчивши нашу бесіду та прийшовши на робоче місце, я сповнилася гордістю і радістю за те, що Анастасія Покидова проживає у нашому селищі, надає приклад нашим землякам із схожими проблемами здоров’я. Прагнення до найкращого та розвиток себе — це доказ того, що людина живе не дарма.

Ірина МАРЧЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.