23 декабря 2016 Район 129  0 

Район з бюджетом на 2017 рік


dsc_040623 грудня депутати районної ради одноголосно проголосували за районний бюджет на наступний рік. За пропозицією райдержадміністрації, бюджет збалансований: доходна частина у розмірі майже 229 мільйонів гривень розписана до копійки. Із них власних доходів (податки і збори, які залишаються у розпорядженні районних депутатів) заплановано зібрати майже 33,6 мільйона гривень. Ця сума на 97,9% складається із податку на доходи з фізичних осіб, тобто із відрахувань із заробітної плати офіційно працевлаштованих працівників у районі.

На сесії районної ради депутати одностайним голосуванням затвердили ряд районних програм, які потребують безперебійного фінансування із початку бюджетного року, і  розпис видатків на наступний рік. За твердженням начальника фінансового управління райдержадміністрації О.І.Драчука, запропонований розпис на 94% складається із забезпечення захищених статей видатків на  заробітну плату працівникам бюджетної сфери, на оплату вартості енергоносіїв бюджетної сфери та гарантованих державою соціальних виплат малозабезпеченим громадянам. Однак, за словами фінансиста, район має непогану перспективу на розміри  перехідних залишків на кінець року на рахунках органів місцевого самоврядування. Станом на 1.12.2016 року — 40,3 мільйона гривень. На наступний рік заплановане значне зростання заробітних плат медичним працівникам на 48%, на 65% -педагогам району. Проте, у зв’язку із змінами у державному бюджеті розрахунку освітньої субвенції (тільки для педагогів) оплата праці технічному персоналу освітньої галузі буде здыйснюватися із власних доходів районного бюджету.

Отже, у районі старт фінансуванню даний, на відміну від області, де депутати обласного рівня не знайшли спільної мови і не проголосували за бюджет на наступний рік.

***

Депутати за роботою

Цілу середу у сесійній залі районної адмінбудівлі було гаряче. Районні депутати працювали у комісіях. Ретельно вслуховувалися у слова доповідачів із усіх двадцяти семи питань. Емоційні робочі обговорення дали свої результати. 23 грудня поточного року на пленарному засіданні сесії Якимівської районної ради сьомого скликання, яку відкрив і провів голова райради Ю.В.Шило, районні депутати без зайвих емоцій, конструктивно прийняли позитивні рішення з усіх 27 питань.

Затвердили всі 12 ініційованих райдержадміністрацією районних програм, збільшивши ліміти до 20 тисяч гривень на програму із захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Заслухали звіти про стан законності і боротьби зі злочинністю і перші результати роботи центру безоплатної правової допомоги у районі. Затвердили районний бюджет (див. на стор.?). Затвердили розпорядження голови райдержадміністрації і голови районної ради, прийняті у міжсесійний період, і нові редакції статутів трьох комунальних  підприємств і закладів. Прийняли рішення стосовно управління майном спільної власності територіальних громад.

Погодили призначення О.А.Рогової на посаду директора Будинку дитячої та юнацької творчості. Вітання від колег і почесні грамоти з нагоди професійної діяльності на громадських засадах в органах місцевого самоврядування із рук голови районної ради отримали депутати Л.О.Краткова, В.М.Громихіна та В.В.Милосердов.

Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.