23 декабря 2016 Район 51  0 

Кирилівський ярмарок в Азовській ЗОШ


podarunky-dlya-bijtsiv-23-bataljonuПатріотичне виховання учнів у нашій школі завжди на першому місці. Різноманітні акції та виховні заходи, які проводяться у школі, направлені на виховання справжнього патріота своєї неньки України. Цього разу ми трохи змінили форму виховного заходу і вирішили провести благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО.

Наші учні, батьки, вчителі ретельно готувалися до цього заходу. Всі класи активно взяли участь, кожен клас оформив по-різному свій торговельний лоток — хто в українському стилі, хто у жартівливому, хто у новорічному. Велика кількість різноманітних смаколиків: смачних вареників, пиріжків, млинців,  різноманітних тістечок та печива, желе, компотів — розташувалася на прилавках наших  імпровізованих магазинчиків. Ярмарок розпочався з урочистого відкриття у фойє школи. Діти театрального гуртка підготували невелику виставу, далі до всіх присутніх, а їх у цей день зібралося чимало, звернулася директор школи Інна Олександрівна. З вітальним словом та з солодкими подарунками звернувся депутат Запорізької обласної ради Г.М.Шевченко, Кирилівський селищний голова І.В.Малєєв, заступник начальника відділу прикордонної застави «Кирилівка» В.М.Данилов. Учні школи привітали святковими листівками гостей та хлопців-односельчан, які були у зоні АТО. Далі розпочався жвавий аукціон, на якому були запропоновані всім присутнім різноманітні поробки до новорічних свят та смачний торт. Цікаво і швиденько депутати, мер та всі присутні гості розкупили речі з аукціону та пішли відвідувати торгові місця класів, які розташувались по всій школі.

Як тільки могли, діти закликали до себе покупців: різними власно створеними віршами, піснями, а деякі вдавалися і до танцю. Шумів та гудів Кирилівський ярмарок в Азовській школі, хтось продавав, хтось купував, ніхто не залишився осторонь. Діти і дорослі у цей день отримали  позитивний настрій, адже всі разом ми зробили великий внесок у спільну справу. Зароблені кошти, а їх було 11109,05 грн. ми розподілили наступним чином: 3700 грн. ми відправили на рахунок обласного благодійного марафону в підтримку воїнів-ветеранів АТО, а на інші кошти придбали три акумулятори НАК-ІСТА 6СТ-100, теплі чоловічі шкарпетки та рукавички. Напередодні Дня Святого Миколая наші подарунки разом із привітальними листівками та прапором України були відправлені до 23-го батальйону, який базується у м.Маріуполь.

Дякуємо дітям, батькам, вчителям, обласному депутату Г.М.Шевченку, Кирилівському селищному голові І.В.Малєєву, директору КП «Розвиток курортної зони» О.А.Жеребцю та його заступнику Д.А.Лисенку, директору ГО «Кирилівка-курорт» М.Л.Борису та всім небайдужим односельчанам за проявлений патріотизм та відданість такій необхідній справі.

С.ШИЯН, заступник директора з виховної роботи


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.