22 ноября 2016 Акимовка 110  0 

«НАШ ДУХ, ЩО ПРАГНЕ ВОЛІ»


dsc_088821 листопада у районній бібліотеці з нагоди Дня Гідності і Свободи зібралися жителі нашого селища на «круглий стіл» «Наш дух, що прагне волі». Ця подія відбулася для того, щоб вшанувати патріотизм і мужність громадян, які у листопаді 2013 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свободи людей, національних інтересів України та її європейського вибору.

На зустріч були запрошені представники райвійськкомату, районної та селищної ради ветеранів, учасники антитерористичної операції на сході України, молодь, учні загальноосвітніх шкіл.

Відкрив та провів захід директор районного історико-краєзнавчого музею Віктор Миколайович Гнєдашев. Зі словами привітання до зібрання звернулися голова райдержадміністрації Олександр Євгенійович Правосуд, голова Якимівської райради Юрій Володимирович Шило та Якимівський селищний голова Микола Іванович Захаров, які у своїх виступах зазначили, що молоде покоління прагне рухатися  вперед. Сьогоднішні воїни, наші земляки, які тримають зброю у руках є доказом того, що наша країна може постояти за себе, за свій вибір. Адже Україна — це територія гідності й свободи, бо дух наш прагне волі. Наприкінці своїх виступів голови побажали молодому поколінню стати гідними нащадками своїх славетних земляків. Наріжним каменем всіх виступів було бажання цивілізованого розвитку і розквіту нашої країни та закінчення бойових дій на сході України. Із історією встановлення свята Дня Гідності і Свободи в Україні гостей ознайомила бібліотекар Н.В.Олефіренко.

Від учнівської молоді слово тримала учениця 11 класу НВК «Якимівська гімназія» Юлія Гога, яка розповіла про загиблих героїв 23-го батальйону. Із промовою про Гідність і Свободу крізь призму антитерористичної операції виступив голова громадської організації «Товариство ветеранів АТО Якимівка» В.В.Даниленко. Презентацію літератури про події революції Гідності і Свободи та антитерористичну операцію в Україні провела бібліотекар О.М.Подзолкова. Наприкінці заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих на Майдані та у зоні антитерористичної операції на сході України.

Ірина МАРЧЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.