25 ноября 2016 Район 91  0 

Частіше нагадуйте дітям про безпеку життєдіяльності


20161124_135651-1Відомо, що охорона життя і здоров’я молоді є одним з найважливіших завдань нашої держави. Саме тому з метою закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення шкільного курсу основ здоров’я, та відпрацювання дій дітей у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, в рамках місячника безпеки життєдіяльності, що тривав протягом листопада 2016 року, у загальноосвітніх навчальних закладах Якимівського району були проведені різноманітні заходи.

Цікаво й змістовно пройшла вікторина «Подбай про свою безпеку», під час якої учні молодших класів НВК «Якимівська гімназія», Якимівської ЗОШ №2, Вовчанської ЗОШ, Давидівської ЗОШ та Радивонівської ЗОШ обирали єдиний правильний шлях дій у небезпечній ситуації, а також розгадували загадки, кросворди, пригадували прислів’я і приказки про корисні та отруйні рослини, про безпечні й небезпечні речовини. Також у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району були проведені конкурси малюнків та доробок, виховні години, конференції, усні журнали для учнів старших класів з назвами: «Знай, щоб жити», «Наодинці з бідою», «Безпека починається з тебе», «Вогонь життєдайний і небезпечний», «Найбільші катастрофи століття», які мали ненав’язливий повчальний характер, розширювали кругозір дітей, збагачували словниковий запас.

Всі учні із задоволенням брали участь у заходах та були не сторонніми спостерігачами, а активними учасниками. Протягом місяця учні разом із учителями і вихователями залюбки презентували свої стінгазети, теми яких обирали самі діти. Особливо запам’ятався учням Якимівської ЗОШ №1 шкільний фестиваль тематичних агідбригад, куди був запрошений провідний спеціаліст Якимівського районного сектору головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області Олександр Олександрович Шепель. Рятівник пояснив дітям тактику поведінки під час виникнення пожежі, продемонстрував відеофільм про робочі будні рятівної служби та навчив орієнтуватися у нестандартних ситуаціях.

Плануючи та втілюючи заходи місячника безпеки життєдіяльності, всі  педагогічні колективи Якимівського району показали креативне мислення та вільне володіння матеріалом, прагнення до найблагороднішої в усьому світі мети — безпечного та щасливого дитинства для наших вихованців.

О.ГІБЛ, методист РМЦ

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.