11 октября 2016 Район 108  0 

Хлопці з нашого двору


Безимени-1У цьому році у день свята Покрови Божої Матері, 14 жовтня, країна втретє відзначатиме державне свято — День захисника України. Чорноземненська ЗОШ традиційно святкуватиме цей день вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України та День українського козацтва.

Цього року учнями та їхніми батьками, окрім великої розважальної  програми «Козацькі розваги», було організовано акцію «Хлопці з нашого двору».  Метою цієї ініціативи було ознайомлення жителів нашого району із звичайнісінькими хлопцями, жителями сіл Чорноземне, Шевченко, Петрівка, які стали «героями нашого часу». Багато з цих хлопців навчалися у нашій школі і навіть не гадали про те, що життя змусить їх скласти іспит з уроків патріотичного виховання. Так, для нас вони герої!

Напередодні свята учнівський колектив 11 класу виявив бажання організувати і провести зустріч із учасниками АТО. Їх на території Чорноземненської сільської ради аж п’ятнадцять: Малинський Сергій Анатолійович, Малинський Віктор Анатолійович, Катане Костянтин Миколайович, Катане Георгій Георгійович, Білик Володимир Олександрович, Ханикін Олексій Сергійович, Андрющенко Сергій Степанович, Трушин Валерій Леонідович, Ягнич Андрій  Михайлович, В’юнник Олег Михайлович, Дідух Олексій Олександрович, Сергєєв Сергій Сергійович, Сергєєв Олександр Олександрович, Пічко Олександр Борисович, Якименко Віктор Петрович. 

На жаль, поспілкуватися з усіма нам не вдалося, тому що деякі ще знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції, а деяких просто не було вдома. Ті, із ким нам довелося зустрітися, неохоче розповідали про пережите. І все ж таки дещо нам довелося почути. З бесіди із Ягничем Андрієм Михайловичем ми дізналися про небачені приклади відваги і героїзму, які виявляють українські воїни у боротьбі із ворогом, захищаючи свободу і незалежність України на її східних рубежах, як, не жаліючи себе, віддають за неї своє молоде життя. Мати одного з бійців, Сергєєва Сергія, розповідала, що найбільш болючими спогадами для її сина є ті, в яких він втратив своїх товаришів, із якими ділив хліб та воював пліч-о-пліч.

В акції «Хлопці з нашого двору» також побажали взяти участь учні 8-9 класів. Вони власноруч приготували обереги, щоб подарувати їх учасникам АТО.

До Дня захисника України в школі пройшли виховні години, уроки мужності, була організована творча виставка малюнків «Небо без війни» та віршів, написаних учнями нашої школи.

Ми дуже вдячні захисникам за наше спокійне життя. Бажаємо всім миру, щастя, здоров’я, добробуту та злагоди.

Учні 11 класу Чорноземненської ЗОШ Губаренко М., Губаренко М., Перепелка Д., Пироженко Т., Рекун Н., Рафальська В.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.