5 сентября 2016 Акимовка 222  0 

БАРВИ РІДНОЇ ЗЕМЛІ


DSC_0374З плином часу людина відкриває все нове й нове розмаїття навколишнього світу. Барви природи змінюються не тільки від пори року, але й від нашого сприйняття. Поглянути на світ природи очима місцевого художника Миколи Денисовича Соловйова до картинної галереї районного історико-краєзнавчого музею, де відкрито його персональну виставку, прийшло доволі багато людей. Нові пейзажні полотна майстра пензля вразили відвідувачів сонячністю, яскравістю барв ще до офіційного відкриття виставки, звідки цьому, власне кажучи, й виникла її назва — «Барви рідної землі».

Відкрив виставку добрими словами на адресу М.Д.Соловйова заступник голови Якимівської райдержадміністрації (стажер) Сєводнєв В’ячеслав Петрович. Він відмітив певну символічність заходу. Адже саме тут, у картинній галереї, розпочинаються урочистості з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. У вступному слові Сєводнев В.П. зазначив декілька важливих фактів з історії самої галереї. За два роки роботи у її стінах проведено 16 персональних виставок митців не тільки з нашого району, а й з Мелітополя, Василівки, Приморська. Тільки цього, 2016 року, це вже 5 виставка (не дивлячись на проведення ремонтних робіт). До речі, ми можемо пишатися тим, що картинні галереї і художній музей є тільки у Запоріжжі, Бердянську і у нас — в Якимівці. В’ячеслав Петрович привітав усіх присутніх із державними святами, що наближаються, і побажав приємного перегляду виставки.

Зі словами вітання з новою виставкою до художника звернулись начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Нічебай Тетяна Володимирівна та від імені керівництва і колег з Якимівського професійного аграрного ліцею заступник директора Саніна Ольга Олександрівна. Жінки подарували автору величезні букети квітів.

Зі словами вдячності за таку велику увагу до його творчості до присутніх зворушливо звернувся Микола Денисович Соловйов. Добрим словом згадав він свого вчителя малювання Бєлічкова Володимира Прокоповича. Окремо було підкреслено важливість існування картинної галереї в Якимівці. Адже в її стінах можна не тільки показати свої роботи, а й поспілкуватися із іншими художниками, поділитися власними надбаннями та перейняти певний досвід. Завдяки районному керівництву споруда отримала тепло взимку, і серед відвідувачів збільшилась кількість дітей. А одного разу на одній із чергових виставок навіть відбувся урок іноземної мови. І це приємно вразило! Адже саме задля виховання молоді ми й працюємо.

По завершенні офіційної частини для відвідувачів працівниками музею було проведено екскурсію, а потім присутні фотографувалися із художником на тлі його творів.

  1. Цього ж таки дня для відвідувачів персональної виставки Солойова Н.Д. було проведено ще дві екскурсії. Продовжились екскурсії й наступного дня.

Віктор ГНЄДАШЕВ, директор Якимівського районного історико-краєзнавчого музею


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.