6 июля 2016 Район 123  0 

Про стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період


DSC_0352Так звучало питання порядку денного липневої розширеної апаратної наради райдержадміністрації під головуванням Олександра Правосуда.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі, житлово-комунального господарства і будівництва, розвитку інфраструктури РДА Сергій Мазаєв поінформував присутніх, що у районі функціонують 8 підприємств, які надають послуги, у тому числі і комунальні. На території району розташовано зо два десятки котелень на різних видах палива, у яких нині проводяться підготовчі роботи до нового опалювального сезону. Ступінь їхньої підготовки, за словами посадовця, складає від 24 до 31 відсотка. Ніяких робіт не проводиться у котельнях райцентру.

Співдоповідачами із даного питання виступили керівник ТОВ «Акімжилсервіс» Василь Субботін, Якимівський селищний голова Микола Захаров, начальник Якимівського цеху експлуатації ПАТ «Запоріжжягаз» Богдан Крилик, начальник РЕМу Сергій Лукачина та директор ТОВ «Радивонівське комунальне господарство» Василь Петенко.

Найбільшу увагу присутніх було зосереджено на питанні організації переходу на індивідуальне опалення у багатоквартирних будинках райцентру у разі відключення централізованого опалення. Кожен із виступаючих аргументували свої доводи із практичної організації переходу у короткі строки до початку холодів. М.Захаров повідомив, що у селищі за ініціативою громадян розпочався період проведення загальних зборів із даного питання і подача заяв на дозвіл на перехід на індивідуальне опалення. На вівторок, 5 липня, заплановане перше засідання міжвідомчої комісії, а трохи згодом — і сесія селищної ради із даного питання. Запитань було більше, чим відповідей, і на більшість із них дати відповіді повинен або виконком селищної ради,  або депутати на сесії селищної ради.

Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.