4 июля 2016 Район 52  0 

День молоді у Володимирівці


DSC_0883День молоді українці завжди святкують в останню неділю червня. Тож з цієї нагоди минулої неділі у с.Володимирівка відбулася велика та весела культурно-розважальна програма. Для мешканців та гостей села організаторами заходу були влаштовані перегони велосипедистів, цікавий квест, а також численні ігри та вікторини, у яких юні сельчани залюбки брали участь та отримували приємні подарунки, а молодь, що трохи старша, віддала перевагу безкоштовній вечірній дискотеці.

Під час усієї святкової програми діяв безкоштовний батут і кожен мав змогу придбати солодку вату.

Не менш цікавим і, до того ж, дуже зворушливим стало завдання написати на повітряних кульках свої побажання та мрії. Діти підійшли до завдання відповідально та серйозно, тож в результаті у чисте синє небо здійнялися різнокольорові кульки із дитячими написами: «За мир в Украине», «Чтобы не было войны», «За дружбу народов» — як бачимо, саме такі бажання зараз виявляє наймолодше населення нашого краю.

Не обійшлося на святі без гостей — молодь привітали голова райдержадміністрації О.Правосуд та сільський голова А.Азаренков, які щиро побажали учасникам заходу міцного здоров’я, наснаги та благополуччя.

Руслан БАЧУРІН

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.