3 июня 2016 Акимовка 107  0 

РІК НА ПОСАДІ — ДРУГЕ МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ ПО ОБЛАСТІ


DSC_1060Сьогодні у кабінеті голови райдержадміністрації відбулося робоче засідання із представниками відділів та структурних підрозділів РДА. Відкрив та провів захід очільник району О.Правосуд, який повідомив учасникам засідання приємну новину: згідно комплексної оцінки результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області та відповідної аналітично-інформаційної довідки, за результатами першого кварталу 2016 року Якимівський район посів друге місце у рейтингу та увійшов до групи лідерів.

Олександр Євгенович сказав: «Непогано попрацювали у напрямках розвитку ЖКГ (впровадження енергозберігаючих технологій), захисту прав дитини, ринку праці, у сферах споживчого ринку та державних фінансів. На жаль, уже традиційною для нашого району є стабільно низька тенденція розвитку сільського господарства, що впливає на десятки інших соціально-економічних показників. У даний час активно працюємо над даним питанням та сподіваємося на добрі результати».

За інформацією районного управління фінансів, ще 2 роки тому район закінчив бюджетний рік із залишком 118 тис.грн., а на початок поточного року у районному бюджеті обліковувалося перехідних залишків 6 мільйонів гривень, у сільських радах залишків було 22 млн.грн. Під час засідання відзначалося, що у цьому році район не брав жодних кредитів (наприклад, у 2014 році було взято кредитів на 42 млн.грн.). На сьогодні у регіоні вчасно фінансуються всі соціально-важливі статті видатків, у тому числі і заробітна плата, бюджети наповнюються за рахунок збільшення орендної плати за землю, акцизного збору, податку з фізичних осіб.

Голова РДА привітав із призовими місцями у обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» начальника райуправління фінансів О.Драчука та головного спеціаліста Ю.Волову, які посіли другі місця у своїх категоріях.

Як нам стало відомо, 31 травня на 5-ій сесії обласної ради її голова Г.Самардак відзначив голову Якимівської районної державної адміністрації Олександра Правосуда Подякою Запорізької обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та значний особистий внесок в організацію і проведення шостої обласної Спартакіади серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Приємно відмітити той факт, що ці високі показники району у рейтингу області співпали із річницею призначення О.Правосуда на посаду очільника райдержадміністрації.

Руслан БАЧУРІН

Фото автора та з сайту Запорізької обласної ради


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.