7 июня 2016 Область 67  0 

Бердянські здравниці чекають мешканців Якимівщини


DSCN4686У цьому вкотре пересвідчилися учасники ХХVІІІ журналістського фестивалю, який організувала Бердянська міська рада за підтримки народних депутатів України О.Пономарьова і С.Валентирова у останні вихідні травня.

Міський голова курортного міста В.Чепурний особисто відкрив журналістський форум, відповів на всі запитання, що стосувалися підготовки і організації безпечного і якісного відпочинку у Бердянську. Серцем Азову називають своє місто бердянці, і це серце активно «б’ється» у шаленому ритмі ХХІ століття, розвиваючи туристично-оздоровчу інфраструктуру міста.

Міська влада разом із бердянцями забезпечують функціонування цілорічних профільних санаторіїв державної власності для дітей і дорослих, перших приватних здравниць, як от «Арктика», із повним лікувально-профілактичним циклом, літніх дитячих оздоровчих закладів і баз відпочинку на Азовській косі, сучасних центрів розваг і затишного великого зоопарку «Сафарі», у якому щорічно народжуються нові мешканці. Бердянська набережна продовжує облагороджуватися і тішити містян і гостей новими і новими бронзовим скульптурами, із появою яких обов’язково народжуються повір’я та ритуали на щастя.

Найприкметнішою ознакою оздоровлення у Бердянську є розповсюдження путівок до санаторіїв через мережу профспілок і медичних закладів, особливо для дітей, які перебувають на диспансерному обліку. У цьому вся журналістська братія пересвідчилася, відвідуючи дитячий санаторій «Бердянський». А як люблять своє місто берданці, як із повагою чекають на гостей — відчули на собі учасники фестивалю, коли потрапили «На хутори» дитячого оздоровчого закладу «Красная гвоздика», де його працівники продемонстрували театралізоване дійство у стилі гоголівських персонажів. Усі учасники фестивалю (а після нас і дітвора, яка буде цього літа відпочивати у таборі) ліпили, варили і їли вареники із картоплею, вигрівали боки на печі, виготовляли свічки і ляльку-мотанку, чеканили монетку «На щастя» і проходили майстер-клас із ковальської справи, каталися на бричці, запряженій великоокими красунями (кем????!!!)…

За два фестивальні дні журналісти обходили і об’їздили чимало здравниць і культурно-мистецьких закладів, склали маршрутні карти оздоровлення, відпочинку та розваг і дійшли висновку: Бердянські здравниці чекають на мешканців Якимівщини. Хай кожен із нас зробить свій вибір між «Серцем Азову» і «Перлиною Азовського узбережжя»!

Довідково: За даними Якимівського центру первинної  медико-санітарної допомоги, у дитячому спеціалізованому оздоровчому санаторії «Бердянський» у минулому році курс реабілітації пройшли 8 дітей диспансерної групи. У поточному році уже п’ятеро  маленьких мешканців району оздоровилися і двоє 13 червня відправляться на лікування і відпочинок до «серця Азову».

Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото І.Левченко


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.