23 мая 2016 Область 124  0 

ЗОРЯНІ НАДІЇ


Фото0365

Нещодавно у місті Запоріжжя у будинку культури ім.Горького проходив ІІІ обласний фестиваль творчості «Зоряні надії» для талановитих людей із обмеженими можливостями.

Делегація Якимівського районного товариства інвалідів у складі Попович Т.Л., Іщенко Н.П., Зотової Л.В.,  Марценюк Г.О., Нефедова В.Є., Маличенко Т.Є. взяла активну участь у різнопланових номінаціях конкурсу. Таганова Р.І. надала роботи для виставки, а Комарова О.В. — акомпанувала під час презентації Якимівського району та виступу вокального тріо «Мрія».

Журі конкурсу спочатку оцінювало виставки робіт майстрів народно-прикладного мистецтва. Від нашого району свої роботи на конкурсі представляли Іщенко Н.П., Попович Т.Л., Марценюк Г.О., Таганова Р.І. За це вони отримали подяки оргкомітету фестивалю за активну громадянську позицію, небайдужість і милосердя, а також натхнення на нові перемоги та цінні подарунки.

Наступним етапом фестивалю була презентація районів «Мій край — моя Україна». У ній Попович Т.Л. прославляла Якимівський район під показ слайдів із зображенням краєвидів Якимівщини та звучання пісні «Наша Якимівка» у виконанні вокального тріо «Мрія». За змістовність, активну участь і майстерність у конкурсі презентацій наша команда посіла почесне ІІ місце, поступившись першістю лише Запорізькому дитячому інтернату.

Зотова Л.В. у вокальному конкурсі за пісню «Одна калина» отримала І місце та диплом фестивалю. Іщенко Н.П. у конкурсі з художнього читання за виконання вірша «Мамі» (під музичний супровід «Тиша» Л.Бетховена) не поступилась нікому та отримала також І місце та диплом фестивалю. Попович Т.Л. за прочитаний вірш «Мамина вишиванка» та вокальне тріо «Мрія» за пісню «Моє село» відзначені подяками оргкомітету фестивалю.

Приємно відзначити, що делегація Якимівського району серед усіх учасників з області отримала найбільше нагород переможців.

Не можна не сказати про допомогу у підготовці відеопрезентації Якимівського району кореспондента газети «Слово трудівника» Руслана Бачуріна.

Найбільша допомога районному товариству інвалідів надана керівниками районних органів влади, а саме: головою райдержадміністрації Правосудом О.Є., головою районної ради Шило Ю.В., заступником голови райдержадміністрації Водоп’яновою І.В. та начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Дудкіним І.В.

Як кажуть, гуртом і батька легше бити, тому при такій підтримці та бажанні захистити честь району у творчому змаганні, нашій команді неможливо було не перемогти.

Т.Попович,

заступник голови районного товариства інвалідів

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.