16 мая 2016 Район 116  0 

З ГАЗЕТОЮ ПО ЖИТТЮ


CAM00527

Сучасний світ не можливо уявити без комп’ютера, мобільного телефону та мережі Інтернет. Завдяки цим технологіям інформація миттєво поширюється серед людей. Але, незважаючи на використання різноманітних інноваційних засобів зв’язку, друковане слово назавжди вкорінене у наше життя. І професія листоноші залишається затребуваною, особливо на селі. Адже ці люди, не дивлячись на негоду, поспішають до нас із новинами, газетами та листами, розносять пенсії та соціальні допомоги різним верствам населення.

Наші журналісти поспілкувалися із працівниками відділення поштового зв’язку с.Шелюги. Вже більш ніж десять років начальником цього закладу працює Надія Миколаївна Кияшко. Вона і повідомила нам про послуги, які надає їхнє поштове відділення у межах територій трьох сіл: Юр’ївки, Шелюгів та М.Тернівки. Надія Миколаївна розповіла, що місячний  план з передплати на друковані видання становить 1044 екземпляри. На жаль, план виконується лише наполовину. Із цієї кількості 35% читачів виписують нашу газету «Слово трудівника».

Окрім начальника у колективі ще працюють три листоноші. На першій дільниці — Тамара Федорівна Компанієць, яка обслуговує шість вулиць с.Шелюги, протяжністю 15,7 км. Ця мила жінка працює зовсім недовгий час, але їй дуже подобається спілкуватися із людьми. Вона, неначе «психолог», намагається вислухати проблеми кожної людини, завжди прийти на допомогу. На сторінках нашої газети вона дуже просила висловити подяку завжди привітним та доброзичливим передплатникам: Людмилі Василівні Купчиній і подружжю Єфременків — Таїсії Іванівні та Миколі Івановичу. Тамара Федорівна — багатодітна мама. Окрім роботи вона встигає виховувати трьох синів — Олександра, Максимку і Кирила, та доньку Дар’ю.

Друга дільниця об’єднує ще три вулиці с.Шелюги. Ці сімнадцять кілометрів долає Олена Петрівна Дудник. Вона повідомила нам, що працює листоношею більш ніж п’ятнадцять років. Будучи мамою двох діточок — Анастасії та Степана, наша героїня є ще й активною діячкою села, депутатом сільської ради та головою батьківського комітету місцевої школи. Олена Петрівна — гарна господиня та відома кравчиня на селі.

Третю дільницю, а саме п’ять вулиць Малої Тернівки та Юр’ївки, обслуговує Лариса Євгеніївна Бабченко. Вона лише півроку працює листоношею. Колеги її характеризують як відповідальну та старанну особу.

Н.М.Кияшко повідомила, що вже розпочалася передплата на ІІ півріччя 2016-го року, і закликала бажаючих оформити її у місцевому відділенні пошти або у листонош на дільницях. Від усього колективу вона висловила усім передплатникам періодичних видань та клієнтам їхнього поштового відділення глибоку вдячність за співпрацю та підтримку.

Олена ПОЛТОРАЧЕНКО

На фото зліва направо: Т.Ф.Компанієць, Л.Є.Бабченко, Н.М.Кияшко та О.П.Дудник


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.