16 мая 2016 Район 248  0 

МІЙ СКАРБ — МОЯ РОДИНА!


CAM00539

Стати успішним у сучасному світі — не завжди означає мати гарну машину, нерухомість або піднятися кар’єрними сходами. В успішному майбутньому  будь-якої людини величезну роль відіграє саме сім’я. І лише вона стає найціннішим подарунком долі для кожного із нас. Як досягти гармонії у стосунках між рідними людьми, наші журналісти вирішили дізнатися у багатодітної родини із Шелюгів. Подружжя Стахників — Світлана Анатоліївна та Анатолій Михайлович — разом більше двадцяти років. Господар цього дому працює вже майже десять років лісорубом у місцевому лісництві, а його дружина — справжня МАМА та героїчна жінка. Разом вони займаються вихованням чотирьох доньок та двох синочків. Найстарша донька Дана навчається у медичному коледжі та планує працювати у місцевій амбулаторії фельдшером-акушером. Дівчина дуже цілеспрямована, наполеглива, гарно вчиться. За мету перед собою ставить отримання вищої освіти за спеціальністю фармацевта. Друга донька, Альона, закінчує 11 клас місцевої школи. Сумлінно готується до складання ЗНО, щоб навчатися у вищому навчальному закладі. Ця мила дівчинка має багато друзів. Бере активну участь у всіх місцевих концертах.  Вона дуже гарно співає, танцює та малює. Однією із матусиних помічниць у цій родині є п’ятикласниця Даринка. Вона дуже старанна, відповідальна, працелюбна. Дівчинка — активна учасниця різних шкільних конкурсів, має багато грамот та подяк.

У цій чудовій родині є ще двоє синочків — Гліб та Лев. Одному п’ять рочків, а другому три. Вони обидва відвідують місцевий дитячий садочок «Ромашка», дуже активні, постійно граються у м’яч, катаються на велосипеді, навчаються їздити на скейті та роликах. Світлана Анатоліївна нам розповіла, що її синочки ще зовсім малі і не вміють читати, але вже справжнісінькі комп’ютерні «хакери». Неначе малесеньке янголятко, радує своїх рідних наймолодша десятимісячна дівчинка Адель. Вона ще тільки вчиться ходити та лише пізнає навколишній світ, але дуже любить купатися, гратися та співати. Разом із цією родиною проживає бабуся Валентина Романівна. Зовсім нещодавно цій жінці виповнилося 70 років. Вона дуже любить своїх онуків та завжди допомагає синові із невісткою у вихованні дітей. Сам господар цього дому також із багатодітної родини, має сестру та брата, а у Світлани  Анатолівни лише одна сестра.  На питання наших  журналістів, а що для вас родина, багатодітна мама сказала:

  • Це дружба, взаємоповага та щасливі посмішки на обличчях усіх членів їхньої великої родини. Щасти вам, Стахники і всі родини Якимівщини, завжди і у Міжнародний день сім’ї.

Олена ПОЛТОРАЧЕНКО

Фото автора

Зліва направо: Альона, Дарина, Дана, Гліб, Анатолій Михайлович та Адель, Світлана Анатоліївна та Лев.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.