6 апреля 2016 Якимівка 74  0 

Розширена апаратна нарада


DSC_0393

На квітневій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації розглянуто поточні питання сьогодення. Провів нараду голова райдержадміністрації О.Є.Правосуд. У роботі засідання взяли участь голова районної ради Ю.В.Шило, депутат запорізької обласної ради Г.М.Шевченко, сільські, селищні голови, керівники установ, організацій та підприємств району.

Про підготовку до літнього оздоровчого сезону 2016 року доповів перший заступник голови райдержадміністрації В.О.Горбань. Співдоповідачами виступили керівники обох курортних територій району — І.В.Малєєв і Н.Ю.Паничева. Виступаючі детально охарактеризували нинішній стан територій перед сезоном прийому відпочивальників, детально окреслили найпроблемніші питання і шляхи їх реалізації. Санітарний лікар І.Ф.Анікін зупинився на організації безпечного харчування і запланованих перевірок закладів відпочинку. Про заходи дитячого відпочинку влітку доповів начальник відділу освіти, молоді і спорту І.В.Дудкін та в.о начальника УСЗН Г.Д.Корольова. Начальник Якимівського сектору ДСНС М.С.Погорєлий разом із мером Кирилівки констатували сумну статистику минулорічних смертей на воді. Причин було названо дві: штормовий стан моря у дні трагедій і ігнорування місцевим бізнесом правил безпеки у період підготовки і організації відпочинку для гостей території. Із 275 офіційно зареєстрованих баз відпочинку (за фактом їх значно більше) обстеження дна пляжів проведено було лише на 157. Попереджувальних знаків/надписів про штормову погоду практично не існує. А от пряма залежність від погоди прослідковується. Згідно аналізу, за останні три роки проведеного селищною радою, маємо пряму залежність від штормової погоди. У 2013 році рятувальниками обох стаціонарних постів врятовано 75 осіб, потопельників -2, море штормило 3 доби, у 2014 році врятовано 30 осіб, загинуло на воді 13 осіб, штормило 15 діб. У минулому році море забрало 22 особи, врятувати вдалося 64 особи, шторми зафіксовано протягом 22 діб.

Начальник відділу культури Т.В.Нічебай розповіла про заплановані травневі заходи. Про слабку активність земляків у телемарафоні «Пам’ять» доповів на нараді голова районної ветеранської організації М.М.Ладченко. Він закликав усіх небайдужих гривнею підтримати наших земляків-ветеранів Великої Вітчизняної війни: реквізити

Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.