26 апреля 2016 Якимівка 204  0 

Пауерліфтери області позмагалися у Якимівці


DSC_7834

Минулої суботи у Якимівці відбувся Відкритий турнір Запорізької області з жиму лежачи, екстремального жиму та армліфтингу. На церемонії урочистого відкриття обласного турніру були присутні та виступили голова райдержадміністрації О.Правосуд, мер Якимівки М.Захаров, депутат районної ради В.Громихіна.

Змагання зібрали численну кількість спортсменів з нашого району, а також представників Мелітопольського, Запорізького, Пологівського, Приазовського, Михайлівського районів та навіть важковаговиків із Генічеська. Серед учасників турніру були відомі у даному виді спорту важковаговики — майстри спорту та кандидати, чемпіони світу, Європи і України. Наш район на даному заході був представлений спортсменами із райцентру, Новоданилівки, Таврійського, Кирилівки та Радивонівки — всього майже 20 осіб. Усі вони посіли призові місця, кожен у своїй віковій та ваговій категоріях, за що отримали медалі, грамоти та кубки.

Спортивний захід тривав протягом усієї суботи і складався із п’яти видів силових змагань — жим лежачи, станова тяга, екстремальний жим, армліфтинг та Apollon axle. У переривах між змаганнями демонструвалися концертно-танцювальні номери, підготовлені учасниками Якимівського селищного будинку культури, та показові виступи найсильнішої людини м.Генічеська С.Мєзєнцева і 15-річного мелітопольця, учасника всеукраїнського шоу «Україна має талант» Єгора Ткача.

Треба віддати належне за неймовірну витримку та гарні показники на турнірі нашим тендітним дівчинам: у жиму лежачи 1 місця вибороли якимівці Д.Присяжна (в/к 56 кг) та Л.Оборіна (в/к 48 кг). У становій тязі М.Кравченко (абсолютний чемпіон у жіночому дивізіоні), Ю.Драгіч та К.Динчева посіли І-місця у своїй ваговій категорії. У вправі тяга Apollon axle 1 місце посіла М.Кравченко, 2-е виборола А.Здрала.

Серед чоловіків: наші ветерани у жиму лежачі – якимівець О.Кидалов – 1 місце, О.Гавриленко (Якимівка) – 2 місце, а Є.Пронін (Новоданилівка) – абсолютний чемпіон.

Проведення даного спортивного заходу на території Якимівки стало можливім завдяки підтримці народного депутата С.Валентирова, очільника району О.Правосуда, депутата обласної ради Г.Шевченка, селищного голови М.Захарова, кирилівського селищного голови І.Малєєва, депутата райради В.Громихіної, ФГ «Солнечные сады» (С.Макаров, Д.Станчев) та СФГ «Хвиля» (О.Чкан).

На разі усі спортсмени зі своїми нагородами роз’їхалися по домівках готуватися до наступних подібних турнірів задля здобуття нових спортивних перемог, звань та рекордів.

Руслан БАЧУРІН

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.