6 апреля 2016 Якимівка 85  0 

От-от розпочнеться реконструкція стадіону


DSC_0499

Про велику і серйозну реконструкцію райцентрівського стадіону «Колос» ім.М.А.Горлача говорили вже давно, а тепер настав час втілювати задуми у життя. Цього понеділка увесь керівний апарат району прибув до стадіону, аби намітити першочергові роботи щодо реконструкції головної спортивної арени регіону.

Голова райдержадміністрації О.Правосуд незадоволений сьогоднішнім зовнішнім виглядом стадіону. За його словами неприємно бачити вщент зруйновані трибуни, розкидані по території розбиті пляшки від алкогольних напоїв, безліч сміття та інше. Він разом із головою райради Ю.Шилом та представниками зацікавлених сторін та підрядної організації на місці обговорили шляхи концепції розвитку стадіону як головного місця дозвілля якимівців та гостей селища.

За словами О.Правосуда, вже у цьому році на «Колосі» відбуватимуться матчі чемпіонату області з футболу, святкові концерти та інші спортивні змагання, де мають панувати порядок та принцип культурного відпочинку. До обговорення реконструкції стадіону долучився директор ПП «Аскон» В.Новіков, адже футбольні команди саме цього підприємства є найтитулованішими та відомими далеко за межами району і навіть області.

Підбиваючи підсумки зустрічі, делегація дійшла спільної згоди, що найближчим часом потрібно розпочинати негайний косметичний ремонт огорожі, масове прибирання стихійного сміттєзвалища, підрізку рослинності, налагодження поливу газону, облаштування території урнами та, найголовніше, ремонт перших секторів глядацьких трибун.

До речі, говорячи про ремонт глядацьких трибун, треба зазначити, що перше нове місце для сидіння на стадіоні вже з’явилося, його, як примірник, привіз із собою очільник району.

Руслан БАЧУРІН

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.