14 апреля 2016 Район 85  0 

Обшук у будинку Кирилівського голови — чергова спроба зриву курортного сезону?


обыск-1-1

Проведення обшуку в будинку Івана Малєєва у рамках процесуальних дій по справі із водопостачанням у Кирилівку — політичне замовлення Київських ділків з Генпрокуратури.

Проводячи обшук у будинку Івана Малєєва правоохоронці з Бердянської міської прокуратури не допустили до селищного голови навіть адвоката. Це порушує закони України, проте для декого закон — не вказівка. Бажання деяких ділків встановити контроль над Кирилівкою перед курортним сезоном, та отримувати данину у мільйони гривень перейшло усі границі.

Своє обурення з приводу дій співробітників Бердянської прокуратури висловили депутати селищної ради на позачерговій сесії. Іван Малєєв пояснив, що карна справа пов’язана із тим, що у 2013 та 2014 роках КП «Жилкомсервіс» видобувало та постачало воду жителям Кирилівки без дозволу на видобуток надр — є антинародним інструментом в руках тих, хто дуже бажає мати Кирилівку за дійну корову. Близько двох років вона була на розслідувані Якимівської прокуратури, проте чомусь у 2016 році її без пояснення причин передали Бердянським прокурорам.

Після проведення обшуку у будинку селищного голови начальник Чернігівського відділу Бердянської міської прокуратури Юрій Гресь вилучив у Івана Малєєва мобільні телефони, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації.

На сессії депутат Олександр Жеребець висловив пропозицію провести загальні громадські збори і пояснити мешканцям селища, що через дії слідчих органів курортний сезон знаходиться під загрозою зриву.  Заступник селищного голови Ігор Коробка обурився діями слідчих. Він розповів,що начальник Чернігівського відділу Бердянської міської прокуратури Юрій Гресь не приховуучись каже Івану Малєєву їхати у Київ до Генпрокуратури і там вирішувати проблеми Кирилівки.

Голова Якимівської райдержадміністрації Олександр Правосуд  розповів депутатам,що він повідомив про ситуацію у Кирилівці обласній владі і виїхав для рішення проблеми у Запоріжжя. Голова району висловив надію,що вже до 14 квітня проблему буде вирішено.

Проте і депутати, і селищний голова кажуть, що вирішити багаторічну проблему спроб встановити над селищем бандитський коррупційний контроль може тільки негайне закриття карної справи.

Якщо цього не станеться найближчим  часом, то депутати обіцяють,що громада селища приїде мітингувати під стінами Запорізької облдержадміністрації та Генпрокуратури у Києві.

Источник: сайт Кирилловского поссовета krlk.gov.ua


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.